Власенко вважає, що Порошенко повинен поставити Венедіктовій прижиттєвий пам’ятник

Сергій Власенко Скріншот відео

Чинна влада робить все, щоб підняти рейтинг Петра Олексійовича, каже нардеп

Чинна влада робить все, щоб підняти рейтинг Петра Порошенка, натомість він їй віддячує певними голосуваннями.

Про це під час ексклюзивного інтерв’ю в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Батьківщина"), заступник голови партії "Батьківщина" Сергій Власенко.

Відповідаючи на запитання, чому попереднього президента України Петра Порошенка обвинувачують за справами, за якими його неможливо засудити, Сергій Власенко зазначив: "Чинна влада робить все, щоб підняти рейтинг Петра Олексійовича, щоб йому у цьому допомогти, а Петро Олексійович їм віддячує певними голосуваннями. Припустимо, голосуванням за ринок землі. Тобто Петро Олексійович увесь час розгляду говорив – я проти, проти, проти, а в момент голосування у нього змінилася позиція".

Новини за темою: У ДБР просять продовжити терміни розслідування щодо Порошенка у справі про призначення Семочка, - адвокат

Ведуча головного політичного ток-шоу країни Наташа Влащенко звернула увагу на те, що Петро Порошенко напередодні у Печерському суді заявив, що генеральний прокурор Ірина Венедіктова має підстави побоюватися за свою подальшу долю. Вона поцікавилася, чому політик так себе поводить.

"Я думаю, що Петро Олексійович повинен поставити пані Ірині пам'ятник прижиттєвий. Поставити пам'ятник і написати: "От благодарного Петра Алексеевича", і це буде справедливо", – зазначив Сергій Власенко.

Нагадаємо, після перших звинувачень у фальсифікації Ірина Венедіктова записала роз'яснювальне відео щодо процедури повідомлення про підозру. Вона зазначила, що у випадку зі справами проти Порошенка все виконано згідно з чинним законодавством, а в постанові є всі посилання на статті розслідуваних кримінальних справ.

Як повідомляли, адвокат Петра Порошенка Ілля Новіков записав відеозвернення генпрокурору Ірині Венедіктовій. Він вважає, що в прокуратурі порушили процедуру вручення підозри колишньому президентові.Loading...