Владу обирають, щоб вона покращувала добробут людей, – Олександр Попов

Олександр Попов Скріншот відео

Кандидат на посаду міського голови столиці зауважив, що Київ відкинутий на 7 років назад

Владу люди обирають для того, щоб вона покращувала добробут громадян, підіймала соціальні стандарти, якість медицини, освіти, розвитку бізнесу. Проте це неможливо зробити, якщо ти не любиш тих людей, які за тебе голосують.

Про це під час конференції Київської міської організації політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" заявив народний депутат VI скликання, голова КМДА у 2010-2013 роках, міністр житлово-комунального господарства у 2007, 2010 роках Олександр Попов.

Трансляцію вів телеканал ZIK.

Олександр Попов, виступаючи під час конференції, зауважив, що свого часу один із журналістів запитав, якими якостями має володіти кандидат на посаду міського голови чи депутата місцевої ради. Політик відповів, що ця людина повинна любити киян, адже місто – це насамперед люди.

Новини за темою: Льовочкін: Київська команда "Опозиційної платформи - За життя" зробить все, щоб подолати багаторічні проблеми столиці

"І владу люди обирають для того, щоб ця влада покращувала добробут людей, щоб вона підіймала соціальні стандарти, підіймала якість медицини, освіти, розвитку бізнесу. Це неможливо зробити, якщо ти не любиш тих людей, які за тебе голосують", – акцентував Олександр Попов.

Він зауважив, що чинна влада, маючи повноваження, можливості, гроші, за всю свою каденцію у Києві не вирішила жодну проблему та не реалізувала жодного інфраструктурного проєкту.

"Ми відкинуті на 7 років тому. А зовсім недавно ми мріяли, і це було реальністю, щоб Київ став регіональним лідером в інвестиційному, економічному житті цілого регіону. Я маю на увазі – Східної Європи. Це все було абсолютно реально, але сьогодні ми думаємо про такі проблеми, як ліквідувати безробіття, як допомогти людям уникнути бідності, як підтримати їх в цей важкий період", – сказав Олександр Попов.

Як повідомляли, "Опозиційна платформа – За життя" вирішила висунути Олександра Попова на посаду мера Києва. Про це заявив народний депутат, співголова фракції "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович під час партійної конференції в Києві.