Влада зраджує півмільйона виборців Донбасу, позбавляючи їх права голосу на виборах, - Бойко

Юрій Бойко "Опозиційна платформа - За життя"

Народний депутат України, співголова "Опозиційної платформи - За життя" Юрій Бойко заявив, що чинна влада зраджує півмільйона виборців Донбасу, позбавляючи їх права голосу на виборах. Про це повідомляє пресслужба ОПЗЖ. 

"Влада в черговий раз цинічно обдурила людей. Передчуваючи свою повну поразку, вона пішла навіть далі своїх попередників-партії війни, ініціювавши скасування виборів. Це ніщо інше, як спроба узурпації влади в руках цих політичних банкрутів", - заявив Юрій Бойко.

За його словами, скасування місцевих виборів на цих територіях і позбавлення права голосу громадян - це грубе порушення Конституції і міжнародного права.

"Ми вимагаємо негайної відставки чиновників, які виступили з подібною ініціативою. Немає ніяких законних причин, щоб скасувати вибори. У разі, якщо ЦВК підтримає це злочинне рішення - ми негайно оскаржимо цю постанову в суді. Люди мають право обирати собі владу, а не покірно приймати рішення переляканих чиновників",-наголосив політик.

Новини за темою: Офіс президента повернувся до моделювання ситуації з перенесенням місцевих виборів, - ЗМІ

Однак, в ОТГ, які сьогодні хочуть викреслити з участі у виборчому процесі, у спокійних умовах відбулися останні президентські і парламентські вибори. У зв'язку з ним Бойко наголосив, що об'єктивних причин для скасування там місцевих виборів немає.

"Єдина причина для скасування виборів – страх "слуг" перед своїм народом. Люди вже побачили, що все, що декларувалося Зе-командою на минулих виборах, викреслено і забуте. В країні не відновлений мир. Економіка в руках профанів і нездарів йде в глибоку кризу. В період епідемії влада займається продажем землі та відкриттям казино, а не підтримкою власного народу і вітчизняної економіки. Вже зрозуміло, що навіть на місцевому рівні, а особливо в Донецькій і Луганській областях, люди дадуть цьому оцінку. "Слуги" бояться виборів, тому що там їх чекає розгром. І тому боягузливо намагаються їх скасувати", - додав Бойко.

Нагадаємо, раніше керівники військово-цивільних адміністрацій Донецької і Луганської областей відправили на адресу Центральної виборчої комісії перелік ОТГ, в яких нібито "неможливо" забезпечити виборчий процес.

Жертвами свавілля в Донецькій області повинні стати жителі Світлодарську, Торецьку, Волноваської, Ольгинської, Вугледарської, Мирненської, Сартанської, Авдіївської, Мар'їнської і Очеретинської ОТГ. У Луганській області це торкнеться жителів Горської, Лисичанської, Попаснянської, Сєвєродонецької, Ніжнетепловскої, Станично-Луганської, Широківської та Щастинської громад.