Влада знімає з виборів списки "Опозиційної платформи – За життя", але пропускає локальні фейкові проєкти, – Опанащенко

khersonci.com.ua

Усе роблять для того, щоб позбутися найсильнішого конкурента, наголосив політик

Влада під вигаданими приводами і за допомогою маніпуляцій намагається зняти з місцевих виборів партію "Опозиційна платформа – За життя", окрім того, пропускає місцеві локальні фейкові проєкти для того, щоб після виборів спільно з ними сформувати більшість у місцевих радах.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив член партії "Опозиційна платформа - За життя" Михайло Опанащенко.

Політик зазначив, що напередодні місцевих виборів влада застосовує різні маніпуляції, щоб позбутися найсильнішого конкурента – партії "Опозиційна платформа – За життя".

"Миколаїв: під вигаданим приводом подають позов до суду і знімають список обласної та міської організації та намагаються не допустити до виборів партію "Опозиційна платформа – За життя", яка має найбільшу підтримку. Далі – місто Херсон: абсолютно під вигаданим приводом, знову ж таки (партія була зареєстрована ТВК до міської ради, в обласну раду, абсолютно все в рамках чинного законодавства), і тут є такі політичні дрібні шахраї, які на догоду партії влади подають до суду і намагаються зняти. Але перший суд відмовив цим шахраям, вони подають апеляцію, але я впевнений, що "Опозиційна платформа – За життя" в місті Херсон залишиться, і ми відстоїмо свою правову позицію, тому що все зроблено в рамках чинного законодавства. Ось такі маніпуляції, щоб виключити найсильнішого конкурента, який візьме більшість у місцевих і обласних радах, це спроби спотворити справжню картину", – сказав Михайло Опанащенко.

Новини за темою: "Слуги" і місцеві "князьки" відповідатимуть за фальсифікації та спроби зняти опозицію з виборів, - Бойко

Політик назвав і інші методи, до яких вдається провладна політична сила для того, щоб отримати більшість у місцевих радах.

"Вони застосовують хитрі способи. Ось, припустимо, є місцеві локальні проєкти. У нас в місті Херсон таких місцевих проєктів, які іменуються, скажімо, партія імені такої-то людини... І всі розуміють, що цей проєкт фейковий і що його немає на всій території України, що, по ідеї, він не мав би бути допущений, оскільки він не присутній і не зареєстрований в 2/3 областей України, а можливо, присутній як фейковий... Чому влада пропустила ці локальні фейкові проєкти? Для того, щоб після виборів ці проєкти увійшли до фракції "Слуга народу". Таким чином, вони планують отримати більшість у місцевих радах", – зазначив Михайло Опанащенко.

Як повідомляли, раніше у місті Курахове Донецької області було скоєно розбійний напад на регіональний партійний офіс "Опозиційної платформи – За життя" і приймальню народного депутата Володимира Мороза.

Нагадаємо, раніше у партії "Опозиційна платформа – За життя" заявляли, що президент України Володимир Зеленський і "слуги народу" разом з попереднім президентом Петром Порошенком намагаються не допустити партію "Опозиційна платформа – За життя" до виборів у Миколаївській області.