Влада тримає курс на "замороження" конфлікту на Донбасі, – політолог про відставку Фокіна

Політолог Олександр Лазарєв Скріншот відео

Олександр Лазарєв каже, що влада робить крок вперед, але два назад

Чинна українська влада тримає курс на "замороження" конфлікту на Донбасі: Вітольда Фокіна ввели до складу Тристоронньої контактної групи, лише щоб показати жителям південного сходу, щоб робляться кроки для досягнення миру.

Про це в ефірі ток-шоу "17" на телеканалі ZIK заявив політолог Олександр Лазарєв.

Політолог, коментуючи указ президента України Володимира Зеленського про звільнення Вітольда Фокіна з посади першого заступника голови української делегації у Тристоронній контактній групі, зауважив, що простежується чіткий маркер, який свідчить про те, що чинна українська влада тримає курс на "замороження" конфлікту на Донбасі.

"Вони не збираються вирішувати нічого. Вони роблять крок вперед, два назад", – констатував Олександр Лазарєв.

Новини за темою: Потенціалу та бажання досягнути миру на Донбасі у влади немає, – Чорний про відставку Фокіна

Політолог погодився з думкою, що влада зараз заграє з південно-східним електоратом.

"Вони ввели туди Фокіна, Фокін їм, на жаль, повірив, якщо пішов туди. Навряд чи він пішов туди за якоюсь політичною кар'єрою в його поважному віці. Ось повірив, що вони збираються щось робити. Вони його туди ввели, щоб показати жителям південного сходу – ось дивіться, ми щось робимо для миру. А зараз вони розуміють, що вже можна виводити. Вони намагаються загравати вже і з західною частиною електорату. Таким чином, ми повинні розуміти, що насправді чинна влада, партія Зеленського не збирається нічого робити для того, щоб було досягнуто миру. Для них це просто частина політичного піару в публічній площині політики", – сказав експерт.

Нагадаємо, Комітет Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування заслухав звіт заступника голови делегації України в ТКГ Вітольда Фокіна. Як зазначає народний депутат Ренат Кузьмін ("Опозиційна платформа – За життя"), після прямих образ на його адресу депутати проголосували за резолюцію щодо "недопущення зради національних інтересів України".

30 вересня стало відомо, що народні депутати вирішили звернутися до президента Володимира Зеленського з приводу відставки Вітольда Фокіна з посади першого заступника голови делегації України в Тристоронній контактній групі.

Того ж дня президент Володимир Зеленський підписав указ, яким звільнив Вітольда Фокіна з посади першого заступника глави української делегації у Тристоронній контактній групі.

Loading...