"Влада ставиться до жителів Донбасу як до неправильного електорату", - Максим Невінчанний

Член Політичної ради партії "Опозиційна платформа - За життя" і депутат Миколаївської обласної ради Максим Невінчаний Фото з відкритих джерел

Нинішня влада позбавляє права голосу на місцевих виборах жителів підконтрольних Україні територій з політичних міркувань, оскільки боїться, що за них ніхто не проголосує.

Про це заявив член Політичної ради партії "Опозиційна платформа – За життя" і депутат Миколаївської обласної ради Максим Невінчанний в ефірі телеканалу ZIK.

"Нинішні дії влади показують, що вони ставляться до жителів Донбасу не як до людей, українців, а як до неправильного електорату. Саме ставлення до неправильного електорату змушує можновладців виставляти заслін і рубати всі соціальні зв'язки... адже сьогодні влада отримує індульгенцію заходу на можливість красти, творити свавілля, тільки в тому випадку, якщо вона дотримується антиросійського курсу. Нас використовують як таран проти Росії. А що отримають жителі України від цього? А вигоди немає абсолютно ніякої", - сказав депутат.

Також він прокоментував заяву народного депутата України від "Слуги народу" Галини Янченко про "немитих і нечесаних дітей".

"Таке ставлення не тільки до дітей, а й до всіх жителів Донбасу. Вони їх просто вважають неправильним електоратом і бояться їх голосування", - резюмував Невінчаний.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія, спираючись на інформацію Донецької та Луганської обласних державних адміністрацій – обласних військово-цивільних адміністрацій, встановила перелік територіальних громад, на території яких неможливо буде провести вибори депутатів сільських, селищних, міських рад та відповідних сільських, селищних, міських голів. Хоча раніше виборчий процес на цих територіях проходив.