Влада розгортає масштабні репресії проти партії "За Майбутнє", - Развадовський

Віктор Развадовський Фото з відкритих джерел

Влада розгорнула масштабні репресії проти партії "За Майбутнє" в усіх регіонах нашої держави. Про це заявив голова житомирського осередку партії "За Майбутнє" Віктор Развадовський.

Він наголосив, що тиск чиниться як безпосередньо на членів партії і кандидатів у депутати місцевих рад, так і на прихильників політсили.

"15 жовтня близько 18-ої години, у Запоріжжі невідомі зловмисники обстріляли авто з кандидатами в депутати Запорізької міської ради від партії "За Майбутнє" – ветераном АТО Сергієм Кириком та Тетяною Лазаревич, які поверталися із зустрічі з виборцями. Влада, розуміючи, наскільки велику загрозу ми для неї представляємо, вдається до фізичної розправи над нашими однопартійцями! Крім того, в різних регіонах на зустрічах з громадами люди зізнаються, що їм забороняють розповідати нам про свої проблеми, або взагалі вимагають, щоб на зустрічі ніхто не приходив, погрожуючи звільненням. Згідно з Конституцією України, кожен має право на вільне вираження своїх поглядів і переконань, право звертатися за підтримкою до нашої чи будь-якої іншої політичної організації. А влада цинічно зневажає права людей", - наголосив Развадовський.

Новини за темою: Через бездіяльність чиновників школа на Житомирщині пів року без води: Віктор Развадовський написав заяву у поліцію

На його думку, це відбувається через те, що рейтинг політичної партії "За Майбутнє" зростає з кожним днем.

"Невпинне зростання довіри українців до нашої політичної сили свідчить про те, що люди чудово розуміють, хто робить реальні справи, хто готовий на себе брати відповідальність, а хто просто займається порожніми обіцянками", - зазначив політик.

Він також додав, що партія "За Майбутнє" буде давати жорстку відповідь на всі ганебні дії, вчинені по відношенню до членів політсили.

Нагадаємо, нещодавно у партії "За Майбутнє" заявили, що в Україні влада вдається до залякування кандидатів від політсили та простих громадян, які беруть участь у зустрічах із партійцями.Loading...