Влада повинна збільшити виплати постраждалим від пожеж на Луганщині, - Бойко

Народний депутат Юрій Бойко Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Співголова "Опозиційної платформи - За життя", народний депутат Юрій Бойко наголосив на необхідності збільшити виплати громадянам, які постраждали від масштабних пожеж у Луганській області. Про це повідомляє пресслужба ОПЗЖ. 

"На Луганщині понад 1000 осіб залишилися без даху над головою. Є загиблі, багато людей в лікарнях. Це страшна трагедія. Зрозуміло, ми допомагаємо і будемо допомагати далі, як робили це і раніше. Наші волонтери вже працюють, передана гуманітарна допомога. Але, те, що в нашій державі є люди, які поспішають прийти на допомогу, яким небайдуже, але це не означає, що держава повинна самоусунутися від виконання своїх функцій", - заявив Юрій Бойко.

Він зазначив, що запропонована урядом компенсація за втрачене житло - навіть близько не відповідає сумам, які потрібні в реальності.

"Те, що ми почули від прем'єр-міністра, - це 200-300 тисяч за втрачене майно. Цього явно недостатньо. Люди вискакували з будинків у чому були і втратили все. За 300 тисяч гривень - будинок не відновиш і квартиру не купиш. Ця сума має бути збільшена, ми за цим прослідкуємо", - підкреслив політик. 

Наслідки пожеж у Луганській області Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Наслідки пожеж у Луганській області Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

За словами політика, влада не зробила жодних висновків після липневих лісових пожеж на Луганщині.

"Заходи потрібно вживати заздалегідь - і профілактичні, і професійні. А не пробувати гасити пожежу, коли вона вже розгорілася. Ціна такої злочинної недбалості - життя і здоров'я людей", - додав Юрій Бойко.

Новини за темою: Площа пожеж на Луганщині перевищила 20 тис. гектарів, – ДСНС

Нагадаємо, нещодавно прем'єр-міністр Денис Шмигаль пообіцяв, що люди, які втратили житло через пожежі в Луганській області, отримають по 300 тис. гривень, а за житло, що потребує ремонту, – по 50 тис. гривень.