Влада показує свою непрофесійність, – Гелевей про тиск на опозиційні партії

Олег Гелевей Скріншот відео

Політик пояснив, чому чинна влада не атакує партію "Голос"

В Україні є така тенденція: якщо влада тисне на опозицію, це призводить тільки до одного – підвищення рейтингів опозиційних сил.

Про це в ефірі ток-шоу "17" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України VII скликання, член ВО "Свобода" Олег Гелевей.

Політик, коментуючи звернення громадської ради при Міністерстві юстиції України, яка вимагає заборонити партію "Опозиційна платформа – За життя" і партію Анатолія Шарія, зауважив, що чинна влада вчергове демонструє свою непрофесійність і показує, що вона нічого не навчилася.

Новини за темою: Купка маргіналів вирішила позбавити права голосу мільйони виборців, – Скаршевський про громадську раду при Мін'юсті

"У нас в Україні є така тенденція: якщо влада "наїжджає" на опозицію, це приводить, однозначно, тільки до одного – підвищення рейтингів опозиції", – заявив Олег Гелевей.

Гість студії додав, що, до прикладу, партію "Голос" чинна влада не атакує, бо ця політична сила не показує таких відсотків зростання рейтингу, як показують інші партії.

Новини за темою: Міністра юстиції потрібно вигнати з його крісла і взяти компетентну людину, – Мамка про тиск на опозиційні партії

Нагадаємо, народний депутат України, співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович прокоментував пропозицію громадської ради при Міністерстві юстиції України щодо заборони діяльності в країні цієї політсили. Політик зазначив, що блюзнірськи звучить в європейській країні з новим президентом обговорення заборони партії, яка йде другою.

Як повідомляли, після інциденту "Опозиційна платформа – За життя" вимагає відправити у відставку міністра юстиції та повністю "перезавантажити" Громадську раду при міністерстві.

Loading...