Влада обдурила людей, а тепер хоче вкрасти у них вибори, - Юрій Бойко

Народний депутат від ОПЗЖ Юрій Бойко Фото з відкритих джерел

Співголова фракції "Опозиційної платформи - За життя", народний депутат Юрій Бойко 30 вересня заявив, що чинна влада обманним шляхом хоче позбавити український народ права голосувати на місцевих виборах. Про це повідомляє пресслужба партії ОПЗЖ. 

За словами політика, втративши довіру людей, влада вирішила обмежити їх виборчі права. Однак, Бойко зазначив, що "ніякі брудні трюки їй не допоможуть".

"З наближенням виборів у влади почали здавати нерви, і вона використовує все більш брудні прийоми. Спочатку було боягузливе скасування виборів у 18 ОТГ на Донбасі. З ініціативи президента Зеленського пів мільйона українських громадян без всіляких підстав позбавили права голосу. І причини для такого рішення були свідомо фальсифіковані. Вибори на Донбасі обов'язково відбудуться, ми цього доб'ємося. І обов'язково прийде момент, коли ті, хто у незаконний спосіб позбавив людей права голосу, за це відповідатимуть", – заявив політик.

Зараз, зазначив він, зіткнувшись з обуренням і опором людей, влада почала застосовувати ще більш підлі методи.

"За допомогою своїх підручних у виборчих комісіях вона намагається не пустити опозицію на вибори. Наприклад, у Миколаївській області, де наша партія користується високою підтримкою і довірою виборців, міський та обласний виборчкоми під надуманими приводами відмовляються реєструвати виборчі списки ОП-ЗЖ. Така сама ситуація в Луганській області. Наприклад, у Рубіжному, де нас готові підтримати понад 60% виборців", – сказав співголова опозиційної політсили.

Новини за темою: Бойко: Перемир'я – це добре, але Україна чекає миру і реінтеграції Донбасу

Політик також підкреслив, що при владі, якій нема чого запропонувати людям, не може бути чесних методів для перемоги.

"Неповага, суцільні економічні провали, бідність – це все, що побачили люди за цей рік. Влада, може, і хотіла б скасувати вибори, але знає, що на цьому для неї все закінчиться. Люди такого нахабства від цих політичних банкрутів не потерплять. І тепер влада хоче вкрасти у людей можливість проголосувати за ОПЗЖ і обрати інше, нормальне життя", – зазначив Юрій Бойко.

Він звернув увагу, що в передвиборчих махінаціях влади допомагають її партнери і партія Порошенка.

"Разом вони голосують у парламенті і так само дружно працюють у виборчих комісіях. Зе-команда і партія війни чудово розуміють, що перемога "Опозиційної платформи - За життя" стане кінцем їхньої спільної антинародної політики. У країні настане мир, людям повернуть їхні соціальні права, припиниться розбазарювання бюджетних коштів і замість хаосу буде порядок", - сказав народний депутат.

Юрій Бойко підкреслив, що ОПЗЖ буде боротися за своїх кандидатів, за право людей на вільне волевиявлення.

"Наша політична сила зробить все, щоб винні в порушеннях прав громадян були покарані. Ми доб'ємося цього в судах. І люди змогли проголосувати за тих, кому вони довіряють, кого хочуть бачити в керівництві на місцях. Люди вже натерпілися від цієї влади, вони не хочуть так жити далі. Після цих виборів країна однозначно зміниться, а "слуг" та їхніх попутників чекає неминуча поразка", – резюмував співголова партії.

Нагадаємо, раніше Бойко заявляв, що "Опозиційна платформа - За життя" буде жорстко протистояти спробам фальсифікацій місцевих виборів.