Влада нехтує придбанням вакцини від COVID-19 у РФ – їй начхати на людей, – політолог

Телеканал ZIK

На догоду власних "хотєлок" влада відмовила громадянам у можливості отримати вакцину, констатував Олександр Лазарєв

Українська влада нехтує можливістю придбати вакцину від COVID-19 у РФ, чим показує, що їй начхати на людей. Владі вигідніше лобіювати інтереси великих фармацевтичних західних агентств, які розглядають Україну як свій ринок збуту.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив політолог Олександр Лазарєв.

Політолог розкритикував ініціативу щодо "карантину вихідного дня", який пропонують запровадити в Україні. Олександр Лазарєв зіронізував, що з такої ідеї випливає, що коронавірус в Україні у всі будні "спить", а шириться лише у вихідні дні.

Експерт розкритикував дії української влади, яка нехтує можливістю замовити вакцину від коронавірусу у РФ.

Новини за темою: Вакцина від коронавірусу: Україна веде переговори з компаніями, які перебувають на 3 стадії розробки, – Степанов

"Влада знехтувала цим моментом – придбанням вакцини в РФ. Вона цим показала, що кожен наступний, не дай Бог, летальний випадок лежатиме на їхній совісті. На їхній совісті! Тому що вони на догоду своїх "хотєлок", своїй якійсь ідеологічній своєрідності, вони відмовили громадянам у можливості отримати вакцину. Знову наголошую – можливості, тому що у нас немає примусового вакцинації. Влада, якщо вона дійсно народна, проукраїнська, повинна була закупити вакцину і дати людям можливість скористатися цим. А ми побачили, що плювати вони хотіли на людей. Їм набагато вигідніше лобіювати інтереси великої фарми – великих фармацевтичних західних агентств, які Україну розглядають як свій ринок збуту і які нам хочуть продати свою продукцію, ви, мовляв, російську купувати не будете, ви нам маєте грошей заплатити за продукт, ми вам вакцину продамо", – сказав Олександр Лазарєв.

Новини за темою: В Україні можуть запровадити вакцинування від грипу в аптеці, – Степанов

Як повідомляли, голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат України Віктор Медведчук привітав російських вчених з успіхом у створенні першої у світі вакцини проти COVID-19 і обговорив можливість її поставки в Україну з президентом РФ Володимиром Путіним.

Нагадаємо, президент РФ Володимир Путін не виключає можливості поставок російської вакцини від коронавірусу в Україну.

Loading...