Влада не зупиниться і тиснутиме на ЗМІ, щоб ті змінювали свою інформполітику, – Шарій про "112 Україна"

Анатолій Шарій

112.ua

Таке враження, що влада повністю втратила гальма, каже блогер

Влада не зупинятиметься і надалі буде тиснути на ЗМІ, щоб ті змінювали свою інформаційну політику.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK під час включення заявив журналіст і блогер Анатолій Шарій.

Анатолій Шарій, коментуючи атаки на телеканал "112 Україна", висловив переконання, що гальмувати у цьому питанні влада не буде.

"Враження, що вони повністю втратили всі гальма абсолютно. У них не виходить, я впевнений, що не вийде і тут, в цьому випадку, бо занадто відвертий "віджим" каналу. Але цілком можливо, що вони планують просто настільки сильно натиснути, щоб ви змушені були змінювати – "ви" я говорю, тому що ваш канал наступний, це 100%, – змушені були змінювати інформаційну політику взагалі каналу, і треба розповідати – дивіться, який Зеленський класний, ходить, дівчинка дарує квіти, ось цю нісенітницю. Вони тиснуть на засоби масової інформації, вони не будуть зупинятися. Вони мріють про те, щоб регулювати Ютуб теж", – заявив Анатолій Шарій.

Новини за темою: Закриття телеканалів – це порушення прав споживачів, – Володимир Кацман про "112 Україна"

Як повідомляли, 6 серпня Шевченківський райсуд Києва відмовив СБУ і прокуратурі в арешті майна і корпоративних прав телеканалу "112 Україна".

Канал вважає таку вимогу влади спробою рейдерського захоплення з боку СБУ за завданням президента Зеленського.

Додамо, що справа велася СБУ з літа минулого року і зараз, напередодні місцевих виборів, спецслужба спробувала її активізувати. Однак суд вважає аргументи СБУ і прокуратури недостатніми та відхилив клопотання про арешт, вказує видання.

Loading...