Влада не тільки бере участь у фальсифікаціях, а й очолює їх, – Григорій Мамка

Григорій Мамка Фото з відкритих джерел

Правоохоронні органи стоять осторонь, констатував парламентар

Чинна влада показує свою пряму зацікавленість в ухваленні негласних рішень щодо тиску на опозицію, вона не тільки бере участь у фальсифікаціях, а й очолює їх.

Про це в ефірі ток-шоу "15" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Григорій Мамка.

Парламентар нагадав, що у всіх державних установах, зокрема і у Верховній Раді України, більшість становлять представники "Слуги народу", тож де-юре в Україні – парламентсько-президентська республіка, але де-факто – президентська республіка. Народний депутат зауважив, що президент повинен розуміти, що рано чи пізно він нестиме відповідальність за те, що відбувається в країні.

Григорій Мамка зауважив, що в Україні зареєстровано чимало справ щодо фальсифікацій напередодні виборів, проте сам факт внесення проваджень до ЄРДР проблеми не вирішує.

"Влада показує свою пряму зацікавленість до... прийняття рішень, негласних рішень щодо тиску, щодо фальсифікацій, і не те що участі, а й очолювання цих фальсифікацій. І доки правоохоронна система буде очолюватися політиками, а не фахівцями, доки правоохоронні органи, їхні керівники не зрозуміють, що не жити "по поняттям", а жити, існувати заради закону, швидко, повно, об'єктивно ставити крапки у розслідуваннях проваджень, тоді ми побачимо швидкий і якісний результат", – сказав гість ток-шоу.

Новини за темою: "Опозиційна платформа - За життя" скорочує розрив зі "Слугою народу" в парламентських опитуваннях

Парламентар зауважив, що правоохоронні органи стоять осторонь, поки діється хаос – виборчі комісії ухвалюють ті рішення, які потрібні чинній владі. На його думку, до кінця жодне кримінальне провадження щодо порушень на виборах поліція не доведе, на це немає політичної волі.

Як повідомляли, "Опозиційна платформа – За життя" вимагає від "слуг народу" і Давида Арахамії припинити тиск на суди і цькування опозиції в Миколаєві.

Раніше у партії "Опозиційна платформа — За життя" заявляли, що цькування партії у Миколаєві організував Давид Арахамія.