Влада не хоче чути ні український народ, ні його представників, – Пешко про лист Медведчука до Зеленського

Анатолій Пешко. Фото peshko.com.ua

Анатолій Пешко каже, що звернення до влади залишаються без відповіді

Влада не хоче чути ні український народ, ні його представників і вирішувати найбільш болючі питання для всіх українців.

Про це під час засідання круглого столу на тему "Відкритий лист Віктора Медведчука до президента України" заявив перший віцепрезидент Академії економічних наук України, член наглядової ради "Українського інституту політики" Анатолій Пешко.

Трансляцію вів телеканал ZIK.

Анатолій Пешко констатував, що влада не хоче чути ні український народ, ні його представників: "Вона не хоче почути наше прохання припинити війну на Донбасі. Вона не хоче виконувати свої зобов'язання, які вона брала на себе".

Новини за темою: Кацман: Медведчук своїм листом до Зеленського простягнув йому руку допомоги, щоб порадити, використовуючи досвід і реалії сьогодення

"Ми зверталися до нього, я маю на увазі до президента Зеленського, з неодноразовими проханнями почути людей і по телебаченню, і зверталися з письмовими зверненнями. Це був лист і голови політради "Опозиційної платформи – За життя" Віктора Медведчука, і було моє звернення до президента з майже аналогічними проханнями. Було звернення від громадського діяча України, що представляє західний регіон. Це Інна Іваночко. Були інші звернення наших громадських діячів. І незважаючи на це, президент нас просто не чує. Він не хоче відповісти на наші листи. Він не прийшов сьогодні на нашу зустріч. Ми його просили і запрошували. З огляду на всі ці, скажімо так, прояви неповаги до українського суспільства, до українського народу і його представників в особі присутніх тут людей та інших громадських діячів, які дотримуються такої ж думки, яку я зараз висловив, я думаю, що саме з цієї причини ми зібралися, щоб кожен з нас висловив своє бачення, як він розуміє і як він хотів би, щоб були вирішені всі ці питання, такі найбільш животрепетні і найбільш болючі для всього народу", – наголосив Анатолій Пешко.

Новини за темою: Іваночко звернулася до Зеленського з проханням відповісти на лист Медведчука

Нагадаємо, у листі Зеленському Медведчук закликав главу держави прийняти реальність, в якій він існує.

"Президент повинен прийняти реальність, в якій він існує, ‒ ту Україну, про яку Ви дізналися, бути може, навіть більше, ніж хотіли, її проблеми і труднощі, бажання й очікування. Але це неминуче доведеться зробити, якщо Ви хочете будувати Україну, а не робити вигляд, що будуєте її, покращувати життя людей, а не "проводити реформи".

Якщо Ви хочете зробити Україну успішною країною, то Вам варто почати з себе. А бути успішним для Президента не означає йти шляхом концентрації своєї влади, як це робили і Ющенко, і Янукович, і Порошенко", - підкреслив у листі Медведчук.

Як повідомляли, "Опозиційна платформа – За життя" наполягає, щоб президент Володимир Зеленський публічно відреагував на лист, який йому написав Віктор Медведчук.

З проханням до Володимира Зеленського відповісти на лист Віктора Медведчука звернувся і Союз юристів України. А також - низка інших організацій та діячів.