Влада не допускає до участі у виборах на пост мера Слов'янська кандидата від "Опозиційної платформи - За життя" Павла Придворова, - заява партії

Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

23 вересня регіональна організація "Опозиційної платформи - За життя" у Слов'янську подала документи на реєстрацію кандидата на посаду міського голови Павла Придворова. Члени міської територіальної виборчої комісії Слов'янська відмовилися реєструвати кандидата від "Опозиційної платформи - За життя" на посаду міського голови Павла Придворова, не пояснивши причини такого рішення і не вказавши на конкретні пункти у законі про місцеві вибори, згідно з якими кандидату може бути відмовлено у реєстрації. Про це заявляє пресслужба партії.

"Сьогодні зелена влада у зв'язці з осколками режиму Порошенка робить все, щоб не допустити до виборів Павла Придворова - кандидата на посаду мера Слов'янська від "Опозиційної платформи - За життя", і таким чином забезпечити на Донбасі реванш кандидатів від партій війни і їхніх поплічників. Розуміючи, що рейтинг Павла Придворова постійно зростає і він стає лідером виборчої кампанії у Слов'янську, влада не знайшла нічого кращого, ніж заблокувати участь Придворова у виборах, відмовивши йому у реєстрації", – заявив Юрій Красненко, довірена особа кандидата на посаду міського голови Слов'янська Павла Придворова.

В "Опозиційній платформі - За життя" заявили, що такі дії - ніщо інше, як спроба політичної розправи, організована владою. Спочатку вони позбавляють права голосу 500 тисяч виборців Донбасу, потім порушують кримінальні справи проти представників опозиційних партій, а зараз, розуміючи, що з тріском програють місцеві вибори, йдуть на відверте свавілля, відмовляючи у реєстрації найбільш рейтинговому кандидату на посаду мера міста Слов'янська. Представники Донецької обласної організації ОП-ЗЖ заявили, що домагатимуться реєстрації Павла Придворова кандидатом у мери Слов'янська і зроблять все, щоб вибори пройшли чесно і відповідно до чинного законодавства.