Влада намагається зірвати вибори в Україні, – Юрій Бойко

Юрій Бойко "Опозиційна платформа - За життя"

Скасувавши вибори на Донбасі, чинна влада обдурила українців

Народний депутат України, співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" Юрій Бойко вважає, що скасування виборів на території Донецької та Луганської областей – це порушення чинного законодавства та обмеження прав людей.

Про це він заявив в ефірі телеканалу ZIK.

За словами народного депутата, "Опозиційна платформа – За життя" буде звертатися у суди та до всіх правоохоронних органів, аби не допустити зриву виборів на Донбасі.

"Прийнято рішення не проводити вибори в містах, які абсолютно мирні – Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Волноваський район, в районах, де проходили вибори президента, парламенту! Їх можна було, виходить, обирати. А місцеву владу, вони відмовили людям у виборах", – підкреслив Юрій Бойко.

Нардеп вважає, що влада по відношенню до людей вчинила цинічно, а президент Зеленський та його оточення просто обдурили українців.

"Тому вже сьогодні зареєстрована заява в ДБР щодо злочину проти людей. Ми сьогодні йдемо до суду, щоб відмінити цю постанову ЦВК. І політично будуть відповідати люди, які приймали це рішення, і кримінально", – додав парламентар.

Новини за темою: Зе-влада краде право голосу у пів мільйона українців спробою скасувати місцеві вибори в Донецькій і Луганській областях, – "Опозиційна платформа – За життя"

Нагадаємо, до переліку громад, у яких, на думку ЦВК, неможливо провести перші вибори депутатів та голів 25 жовтня 2020 року, віднесено 10 сільських, селищних, міських територіальних громад Бахмутського, Волноваського, Маріупольського та Покровського районів Донецької області, 8 — Сєвєродонецького і Щастинського районів Луганської області, а також частину виборчих дільниць Новоайдарської селищної громади Щастинського району Луганської області.

У КВУ заявили, що законних підстав не проводити місцеві вибори у Луганській області немає.