Влада йде на все, аби розчавити своїх опонентів, – Шарій про намагання СБУ захопити телеканал "112 Україна"

Анатолій Шарій

112.ua

Влада огидним способом наступає на свободу слова в країні

Сьогодні влада готова піти на все, аби розчавити своїх опонентів.

Про це під час включення в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі  ZIK  заявив український політик та блогер Анатолій Шарій.  

Анатолій Шарій, коментуючи рішення Шевченківського суду Києва, який відхилив вимогу СБУ про арешт майна і корпоративних прав телеканалу "112 Україна", зазначив, що цей факт – це не щось подібне на рейдерське захоплення, а це "чистого роду рейдерська схема".   

"Зараз ми бачимо, що все, що робить сьогодні влада, я можу розцінювати це виключно як напад на свободу слова. Найогидніший напад на свободу слова. І я розумію, що це таке, коли  реанімують одну і ту саму справу, коли певну субстанцію на вили постійно піднімають, піднімають, піднімають… Щодо мене, наприклад, реанімували справу 2011-го року. Так, це не тяжкий злочин, проте вони йдуть на все для того, щоб задушити своїх політичних опонентів", – сказав Шарій.

А судова практика, продовжив політик, сьогодні масово використовується владою для таких злочинних справ.   

"Наприклад, якийсь "ноунейм" подав судовий позов щодо моєї партії, з приводу мого YouTube-каналу намагаються робити якісь рухи тіла в Україні. Тобто вони хочуть повністю зачистити інфопростір. Це однозначно", – заявив він.

Окрім цього, вважає Анатолій Шарій, такими діями щодо телеканалу "112 Україна" влада хоче показати іншим телеканалам, що вони мають бути до неї лояльними.  

"Від вас вони хочуть змін інформаційної політики, щоб ви почали підмахувати, як ми бачили виступ Михайла Подоляка, він сказав, що ім’я Зеленського витесане десь золотими літерами, на якийсь стіні. Ось вони, напевно, хочуть, щоби ви робили те саме. У мене інших пояснень немає, для чого це роблять. Це тупо "віджимання", це тупо зачистка інформаційного поля, звісно", – наголосив Анатолій Шарій.

Новини за темою: Рабінович про спробу рейдерського захоплення "112 Україна" з боку СБУ: Почалася епоха шизофренії зеленого дурману

Як повідомляли, сьогодні, 6 серпня, Шевченківський райсуд Києва відмовив СБУ і прокуратурі в арешті майна і корпоративних прав телеканалу "112 Україна".

Канал вважає таку вимогу влади спробою рейдерського захоплення з боку СБУ за завданням президента Зеленського.

Додамо, що справа велася СБУ з літа минулого року і зараз, напередодні місцевих виборів, спецслужба спробувала її активізувати. Однак суд вважає аргументи СБУ і прокуратури недостатніми та відхилив клопотання про арешт, вказує видання.  

Loading...