Влада, яка нездатна принести мир в Україну, повинна вибачитися перед українцями і скласти повноваження

Заява "Опозиційної платформи – За життя" "Опозиційна платформа - За життя"

Заява "Опозиційної платформи - За життя"

Головну вимогу українського народу - повернути країні мир, до сих пір не задоволено. Володимир Зеленський і його політична команда виявилися нездатними забезпечити мирне врегулювання конфлікту на Донбасі. Збанкрутіла, нездатна домовлятися, та що продовжує політику режиму Порошенко і втрачає довіру громадян влада, повинна піти у відставку!

Про це повідомляє пресслужба "Опозиційної платформи - За життя".

"Мир - за рік" - під таким гаслом переміг Володимир Зеленський і його політична команда. Вони взяли на себе зобов'язання перед українським народом припинити політику Порошенко, зупинити конфлікт, "зшити країну". Але сьогодні Зе-влада стала клоном режиму Порошенко. Український народ опинився підло обдуреним!

Тепер ключові переговорники від України руйнують Мінські угоди - єдину правову основу для мирного врегулювання і готують українське суспільство до нескінченного конфлікту на Донбасі. Віце-прем'єр і перший заступник голови української делегації в ТКГ Олексій Резніков в черговому інтерв'ю заявив, що реінтеграція Донбасу в Україні займе 25 років і закликав український народ з цим змиритися.

Подібні заяви означають, що Зе-влада офіційно визнала, що, як і режим Порошенко, миру вона не прагне, домогтися його не може, впоратися зі своєю головною політичної місією ця влада не здатна.

"Опозиційна платформа - За життя" вважає, що подальше перебування цієї політичної команди при владі йде врозріз з інтересами українського народу і суперечить національним інтересам української держави.

Безвідповідальний курс, взятий учасниками переговорів Зеленського на руйнування Мінських угод, створює загрозу нової хвилі ескалації протистояння в зоні конфлікту, яка спричинить жертви і руйнування. Єдиний спосіб запобігти цьому сценарій - змінити курс, вигнати адептів Порошенко з усіх переговорних форматів або поміняти владу, яка веде країну до катастрофи.

Ніхто не давав Володимиру Зеленському та його ставленикам мандату на те, щоб чверть століття водити країну по пустелі конфлікту. Настав момент зробити вибір - дати країні мир, або піти з вибаченнями.Loading...