Візит Зеленського до Білорусі скасовано, - посол

Президент України Володимир Зеленський Офіс президента

Також перенесли на 2021 рік Форум регіонів України та Білорусі

Візит президента України Володимира Зеленського до Білорусі, який був запланований на жовтень, скасовано. Також скасовано проведення Форуму регіонів обох країн в Гродно. Про це розповів посол Білорусі в Україні Ігор Сокол в інтерв'ю "Україна Бізнес Ревю".

За його словами, у липні від імені білоруського уряду були відправлені запрошення на Форум всім керівникам українських регіонів. Станом на серпень брати участь погодилися близько половини українських областей.

Як зазначається, у рамках цього Форуму опрацьовувався офіційний візит Володимира Зеленського.

"Буквально днями українська сторона звернулася до нас з ініціативою перенести Форум на 2021 рік. Фактично перекреслено спільну підготовчу роботу... Раз керівництво України поставило відносини "на паузу", отже, продовжимо спілкуватися з областями, містами, сільськими радами, бізнесом", - додав Сокіл.

Новини за темою: Зеленський назвав "найкращий вихід" із політичної кризи в Білорусі

Нагадаємо, вчора, 23 вересня, Олександр Лукашенко офіційно вступив на посаду президента Республіки Білорусь, на "таємній" інавгурації були присутні кілька сотень людей. 

Під час урочистостей у Палаці Незалежності Олександр Лукашенко заявив, що "кольорова революція" в Білорусі не відбулася.

В результаті на вулиці Мінська почали виходити люди з акціями протесту, проти яких силовики застосовували сльозогінний газ та водомет.

У свою чергу, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що країна не визнає Олександра Лукашенка легітимним президентом Білорусі.

Loading...