Віцеспікером ПАРЄ обрали главу російської делегації

Петро Толстий Фото з відкритих джерел

В голосуванні взяли участь 252 парламентарія з 321

Депутати Парламентської асамблеї Ради Європи обрали віцеспікером Асамблеї керівника російської делегації, заступника голови Держдуми Петра Толстого. Про це повідомляє УНН з посиланням на трансляцію ПАРЄ.

Згідно з повідомленням, всього в голосуванні взяли участь 252 парламентарія з 321. Зокрема, три бюлетеня були зіпсовані, зараховано 249 голосів. 132 делегата ПАРЄ висловилися на підтримку кандидатури Толстого, 117 були проти.

"Пан Толстой отримав абсолютну більшість від учасників голосування і, таким чином, обирається заступником голови від Російської Федерації”, — підтвердив ведучий.

Раніше більшість учасників зимової сесії ПАРЄ підтримали кандидатуру Толстого в першому турі виборів, однак набраних голосів не вистачило для перемоги, оскільки регламент асамблеї допускає перемогу в першому турі лише при подачі більше половини голосів "за" від загальної кількості делегатів ПАРЄ. У другому ж турі достатньо простої більшості від кількості тих, хто бере участь в голосуванні.

Раніше повідомлялося, що ПАРЄ отримала не лише нового президента, а й віцепрезидента. Ним став член української делегації, народний депутат від фракції "Слуга народу" Олександр Мережко.

Loading...