Вітренко як ображена людина заговорив, – Кучеренко про зловживання у "Нафтогазі"

Народний депутат України (фракція "Батьківщина") Олексій Кучеренко

ZIK

"Нафтогаз" за останні чотири роки не доплатив у бюджет приблизно 70 млрд грн, заявив нардеп

За заявами виконавчого директора "Нафтогазу України" Юрія Вітренка, якого звільнять через два місяці, потрібно уважно стежити, бо він як ображена людина заговорив і почав підтверджувати те, що останнім часом доводили у судах.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK під час включення заявив народний депутат України (фракція "Батьківщина") Олексій Кучеренко.

Ведуча головного політичного ток-шоу країни Наташа Влащенко нагадала, що НАК "Нафтогаз України" вирішив звільнити свого виконавчого директора Юрія Вітренка. Вона поцікавилася, як зміна керівництва "Нафтогазу України" позначиться на енергетичному ринку країни.

"Тепер, люди, українці, дуже уважно пильнуйте за заявами пана Вітренка, бо він вже як ображена людина, а його ж скорочують через два місяці, він заговорив і він почав, дійсно, своїми звинуваченнями підтверджувати те, що і я особисто, і команда "Батьківщини" і Тимошенко доводили у судах весь цей час. Ми останнім часом наголошуємо на кожному засіданні, перше – НАК "Нафтогаз", за нашими даними, за останні чотири роки не доплатив у бюджет приблизно 70 млрд грн, з них за 2019 рік приблизно 40 млрд грн. Відповідні всі заяви і документи були передані до тимчасової слідчої комісії, яка була створена нещодавно, після заяви пана Уманського про недобір грошей із бюджету", – зазначив Олексій Кучеренко та додав, що "слуги народу" не підтримали таку пропозицію.

Новини за темою: У "Нафтогазі" прокоментували звільнення Вітренка з посади виконавчого директора

Нардеп додав, що експертна команда політичної сили, яку він представляє, довела, що НАК "Нафтогаз України", по суті, грабував українців економічно необґрунтованою ціною, яка перетворилася на ще один податок, яким обкладали громадян.

"А це дуже і дуже зараз позначатиметься на енергетичній безпеці України", – сказав Олексій Кучеренко.

Як повідомляли, НАК "Нафтогаз України" вирішив звільнити свого виконавчого директора Юрія Вітренка, який останніми роками займався судами з "Газпромом".

Раніше народний депутат України Олексій Кучеренко пояснював, у чому полягали махінації, через які державний бюджет недоотримав 72 млрд грн за чотири роки від НАК "Нафтогаз України".

Loading...