Вісім країн підтримали Україну в ООН та засудили агресію Росії

Зала Генасамблеї ООН

З відкритих джерел

Представник Естонії наголосив, що північно-балтійські країни засуджують "незаконну анексію Росією Автономної республіки Крим та міста Севастополь

Вісім північно-балтійських країн висловлюють рішучу підтримку суверенітету й територіальній цілісності України. Про це повідомляє "Укрінформ"

Зазначається, що про це йшлося у спільній заяві Естонії, Данії, Фінляндії, Ісландії, Латвії, Литви, Норвегії та Швеції, озвученій політичним директором МЗС Естонії Лембітом Уібо на засіданні Генасамблеї ООН.

"Сьогодні, вшановуючи шосту роковину трагічних подій на Майдані та початку російської агресії проти України, північно-балтійські країни підтверджують свою міцну підтримку суверенітету України, її незалежності та територіальної цілісності у межах міжнародно визнаних кордонів, у тому числі територіальних вод", - заявив Уібо.

Дипломат наголосив, північно-балтійські країни засуджують "незаконну анексію Росією Автономної республіки Крим та міста Севастополь та рішуче налаштовані втілювати політику ЄС щодо невизнання, у тому числі й стосовно обмежувальних заходів".

Нагадаємо, сьогодні Генасамблея ООН провела дебати стосовно територіальної цілісності України.

Під час свого виступу глава МЗС України Вадим Пристайко заявив, що окуповані Донбас та Крим стали територією страху й терору.

Loading...