"Він потужний міністр": Зеленський заявив, що Аваков має закінчити справу Шеремета

Президент України Володимир Зеленський Фото з відкритих джерел

Глава держави зазначив, що досі немає кращого міністра, ніж Арсен Аваков

Президент України Володимир Зеленський заявив, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повинен довести до кінця справу про вбивство журналіста Павла Шеремета. Про повідомляє УП

Так, глава держави наголосив, що наразі немає кращого міністра внутрішніх справ, ніж Арсен Аваков.

"Я вважаю, що він повинен закінчити справу Шеремета. …Для суспільства він стейкхолдер цієї ситуації, він повинен її довести до кінця. Досі немає кращого міністра, так і є. Я вважаю, що він дійсно потужний міністр", - зазначив глава держави.

Також Володимир Зеленський додав, що розуміє через що відбуваються протести проти міністра внутрішніх справ.

Новини за темою: У парламенті зареєстрували постанову про звільнення Авакова

"Я розумію, через що страйк. Я відверто відповідав на це питання, що якщо людина взялася за якусь реально сенсаційну гучну справу, вона повинна її довести і наполовину її не кидати", - наголосив президент. 

За словами його словами, він боявся, що через звільнення колишнього генпрокурора Руслана Рябошапки справу про вбивство херсонської активістки Катерини Гандзюк не доведуть до кінця.

Новини за темою: Зеленський дав чіткий сигнал, що Аваков залишається, – Солонтай

"Якраз як я боявся через звільнення Рябошапки, щоб у нас не сталося питань зі справою Гандзюк. Вона продовжується, я думаю, що її доведуть до кінця, і замовників буде посаджено за грати. Така сама ситуація з Арсеном Борисовичем", - додав Зеленський.

Нагадаємо, напередодні міністр внутрішніх справ Арсен Аваков під час виступу у Верховній Раді зазначив, що слідство продовжує шукати замовників вбивства журналіста Павла Шеремета та закликав утриматися від спекуляцій навколо цієї справи.

Loading...