Він має право говорити свою позицію, але не може оприлюднювати її, - Кравчук про ситуацію з Фокіним

Також Кравчук заговорив про виведення Фокіна зі складу ТКГ

Глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук Фото з відкритих джерел

Керівник української делегації в ТКГ Леонід Кравчук відреагував на слова Вітольда Фокіна щодо надання особливого статусу для всієї території Донбасу та заявив, що через такий крок його колегу на переговорах в Мінську можуть вивести зі складу ТКГ. Про це перший президент заявив в ефірі телеканалу "Еспресо", повідомляє УНІАН

За словами Кравчука, заява Фокіна - це його особиста думка, також він не радився та не обговорював цю ідею з делегацією.

"Чи має право Фокін говорили про свою власну позицію? Так, має. Але, якщо його позиція не відповідає, припустимо, законові, прийнятому ВР, то він не може цю позицію оприлюднювати, тому що він уже не просто Фокін, а він заступник голови делегації, член делегації України у ТКГ", - сказав керівник української делегації. 

Кравчук зауважив, що він не має жодного стосунку до призначення Фокіна і не може вирішувати це питання одноосібно, подальшу долю Фокіна на переговорах буде вирішувати Володимир Зеленський.

Новини за темою: Кравчук і Фокін повертаються: Чим будуть займатися перший президент та перший прем'єр України в ТКГ

"Це питання буде обговорено на засіданні нашої делегації, я думаю, люди висловляться з цього приводу. Фокін пояснить, чому він саме таку обрав тактику, позицію, і це не наше рішення. Це рішення глави держави. Фокін призначений на цю посаду указом президента. Я до цього призначення абсолютно ніякого відношення не маю", - запевнив Кравчук.

Окрім цього, керівник української делегації в ТКГ зазначив, що вони планують обговорити цю ситуацію всім складом і вирішити, чи виводити Фокіна.

"Сподіваюся, що це відбудеться найближчим часом. Тут не може бути іншого рішення. Адже те, що Фокін публічно заявляє про Донбас, – це абсолютно російський наратив, який становить небезпеку для всієї країни", – підсумував Кравчук.

Новини за темою: Фокін розповів жорстку правду про Донбас

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що заступника голови делегації України в ТКГ щодо Донбасу Вітольда Фокіна планують викликати в Раду для пояснень через його заяви про загальну амністію та особливий статус регіону. 

 Loading...