Він досвідчена людина, - Зеленський про нового міністра культури Ткаченка

Олександр Ткаченко

telekritika.ua

Глава держави вважає перевагою той факт, що Ткаченко перебуває в культурній сфері все життя

Президент Володимир Зеленський заявив, що новий міністр культури Олександр Ткаченко є досвідченою людиною і що вони працювали разом багато років.

Про це повідомляє УП.

"Ну, нормально оцінюю. Він досвідчена людина. Ми з ним працювали багато років. Він у цій галузі все життя", - сказав Зеленський.

Однак на питання щодо Одеської кіностудії президент зауважив: хоче, щоб Ткаченко сам відповів на нього.

"Я хотів би, щоб відповідав сам Олександр Ткаченко… Я приїхав на Одеську кіностудію – я не побачив жодного будівельника чи забудовника, який би побудував там якийсь дім і розпилив землю Одеської кіностудії. Хотілося б, щоб на території Одеської кіностудії і в майбутньому не продавали квартири, як це зараз відбувається", - додав він.

Новини за темою: Ткаченко перетворив Одеську кіностудію на кладовище, - звернення "Гільдії кінематографістів Одеси" до Зеленського

Також глава держави пояснив, що Олександрові Ткаченку поки складно знайти інвестиції в Одеську кіностудію і що вони все одно будуть знайдені.

"Тоді можна побудувати сучасну кіностудію, залишивши важливі речі, - музей я там бачив. Все в руках пана Ткаченка", - сказав він.

Нагадаємо, сьогодні, 4 червня, Верховна Рада України обрала Олександра Ткаченка новим міністром культури та інформаційної політики.

Новини за темою: Колектив "Укркінохроніки" звинуватив Ткаченка в спробі рейдерського захоплення

Як повідомлялося, Ткаченко розповів, чи відмовиться він від участі в праймеріз на мери Києва, якщо стане міністром культури.

Loading...