Віктор Развадовський представив кандидатів на місцеві вибори від партії "За майбутнє" у Житомирській області

Віктор Развадовський Фото з відкритих джерел

Житомирська обласна організація політичної партії "За Майбутнє" провела загальні збори, під час яких були затверджені списки кандидатів на  місцеві вибори 25 жовтня 2020 року. Про це йдеться на сторінці політсили у Facebook.

На початку зборів голова обласного осередку Віктор Развадовський зазначив, що формуючи списки кандидатів, в першу чергу робилася ставка на порядність, людяність, професіоналізм та вміння працювати у команді, чути інших.

"Пам’ятайте: люди, які є нашими виборцями, мають бути на першому місці. Це наші жителі Житомирської області. Коли вони довіряться нам, то ми маємо виправдати їхню довіру. Тому усі ми маємо відповідально ставитись до людей, до їхніх думок, пропозицій, проблем. І якщо хоча б один депутат від нашої політичної сили або ж майбутній міський голова зрадить свого виборця – йому не місце в наших рядах. Бо таких дій наша команда не пробачає. Зазначу, що децентралізація пропонує громадам нові можливості, але зміна якості життя неможлива без ініціативних та рішучих команд на місцях. Тому об’єднуймося та працюємо задля досягнення спільної цілі. Адже політична партія "За майбутнє" на Житомирщині склала реальну конкуренцію  іншим політичним силам", - звертаючись до однодумців, наголосив Віктор Развадовський.

Усього на Житомирщині від політичної партії "За майбутнє" у місцеві ради усіх рівнів, на посади міських голів та голів ТГ затверджено понад 800 кандидатів. З них 17 партійців – кандидати на посади голів територіальних громад.

Серед них - Андрій Дяченко, кандидат на посаду Житомирського міського голови.
"Я йду з командою "За майбутнє", щоб зробити  Житомир комфортним, привабливим  містом для проживання. Наша команда готова давати гідні відповіді на усі виклики часу", - зазначив Андрій Дяченко.

Віктор Развадовський Фото з відкритих джерел

Кандидатка у депутати Житомирської обласної ради з Коростенщини Тетяна Баранівська зазначила, що саме зараз настав час, коли ми повинні об’єднатися, заради нашого кращого майбутнього.

"Я налаштована на серйозну роботу. Для мене це гарний шанс спробувати змінити життя наших громад на краще", - сказала вона.

На загальних зборах також затвердили програму, з якою політична партія йде на місцеві вибори.

Фото з відкритих джерел

Насамкінець зібрання Віктор Развадовський подякував однопартійцям за підтримку і заявив, що команда впевнено вступає у боротьбу за Житомирську області.

"Команда "За майбутнє" на Житомирщині  - це єдина згуртована команда, члени якої пліч-о-пліч йдуть до спільної мети – перемогти на виборах заради кращого майбутнього Житомирської області та країни в цілому. Переможе "За майбутнє" - переможе Житомирщина", - підсумував Віктор Развадовський.

Loading...