Віктор Медведчук: При Кучмі ніхто з теперішнього або минулого уряду не був би навіть керівником департаменту

Народний депутат Віктор Медведчук "Опозиційна платформа - За життя"

В роки президентства Леоніда Кучми ніхто з теперішнього або минулого уряду не був би навіть керівником департаменту. Про це заявив голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук, пише NewsOne.

"Я вам скажу чесно, я дуже часто думаю і дуже часто ми дискутуємо з приводу професійної підготовки тих, хто у владі. Ви знаєте, от ніхто з попереднього уряду і з сьогоднішнього уряду у часи Кучми, про якого ви згадували, не потрапив би навіть на рівень керівника відділу або департаменту в міністерстві", - зазначив парламентарій. 

За його словами, "я, як ви правильно сказали, працюючи головою адміністрації, був начальником відділу кадрів країни – так мене називали позаочі".

"Це дійсно було так, бо всі узгодження проходили в АП – і в питаннях уряду, починаючи від прем'єра, усіх посад, і в питаннях управління регіонами – це дійсно було так. Ну, така людина, навіть якби хтось дуже хотів і зловживав своїм службовим становищем і просував таку кандидатуру, ну, вона б все одно спіткнулася. Або на етапі погодження в адміністрації, або на етапі підписання президентом Кучмою. Але цього не могло бути. Не міг бути керівник регіону, який не працював до цього в державному управлінні на рівні району, на рівні великих підприємств – не було такого і не могло… ніхто не міг допустити", - розповів Медведчук. 

Раніше голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Віктор Медведчук заявив, що у "слуг народу" господарі знаходяться не в Україні, це ті центри, які знаходяться на Заході, - Вашингтон, штаб-квартира Світового банку, МВФ і багато інших.