Віктор Медведчук: Непроведення розслідування злочинів, озвучених на плівках Байдена - Порошенка, - буде злочином чинної влади

Народний депутат Віктор Медведчук "Опозиційна платформа - За життя"

Непроведення повноцінного розслідування злочинів, озвучених на плівках Байдена - Порошенка, - буде злочином чинної влади. Про це заявив голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук, повідомляє NewsOne.

"Непроведення такого розслідування буде означати зловживання владою вже чинної влади. Це буде перевищення влади й зловживання вже у чинної. До того, а не треба вплутуватися – не треба робити, як робив Порошенко, коли він підтримував одного з кандидатів на виборах президента США у 2016 році. Не треба було давати оцінки нашим представникам влади – Яценюку, Авакову, багатьом іншим, коли оцінювали особисті якості кандидата в президенти. Я не думаю, що він забув, пан Трамп, подібні оцінки", - зазначив парламентарій.

Він акцентував увагу: "не втручайся у внутрішні справи іншої держави, і тоді ти будеш шанованим і авторитетним".

"А те, що сталося тут, – президент Зеленський по-іншому не може вчинити. Він повинен зробити все, і правоохоронна система України повинна зробити все, для того, щоб розслідувати ці події та дати їм правову оцінку. І цю оцінку має дати суд. І не озиратися на вибори в США. Тому що ці дії – адже вони очевидні. Адже хто сказав, що треба доводити з приводу зняття Шокіна, мільярда та зловживання. Зловживали складові влади київської (в особі Порошенка) та складові влади США (віцепрезидента чинного Байдена) – це була корупція, і в одному, і в іншому випадку – і об'єктивна правова оцінка, вона в будь-якому разі має бути. Інакше ми тоді не суверенна і не незалежна держава. Інакше тоді ще раз підтверджується, що зовнішнє управління, яке було впроваджене при Порошенку у 2014 році, продовжується і сьогодні. І ми – це більше колонія, а не самостійна незалежна держава", - зазначив Медведчук.

Раніше голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Віктор Медведчук заявив, що оприлюднені аудіоматеріали про розмову ексвіцепрезидента США Джозефа Байдена і п'ятого президента України Петра Порошенка - це елементи зовнішнього управління.