Віктор Медведчук не допустить зовнішнього управління Україною, - ЗМІ

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Скандал навколо Конституційного Суду призвів до того, що Зеленський розтратив останній кредит довіри своїх виборців. І при цьому опозиція отримала можливість продемонструвати виборцю свої сильні сторони. Зокрема, голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Віктор Медведчук, показав, що не допустить в Україні зовнішнього управління. Про це йдеться в статті експерта з питань українсько-російських відносин Ростислава Іщенка на сайті "Україна.ру".

Політолог зазначив, що останнім часом Зеленський активно займається вирішенням своїх проблем, наплювавши на інтереси виборців, принаймні, в такому світлі ситуацію бачить електорат.

"Проблема Зеленського в тому, що його сутичка з Конституційним судом справедливо розглядається українськими виборцями як його особиста справа, далека від їхніх (виборців) інтересів. Він просто розтратив кредит довіри і повернути його вже не в змозі", – пише "Україна.ру".

На думку Іщенка, невиграшна позиція Зеленського в Конституційному скандалі ще більше підкреслила безпорадність Президента на тлі лідерів опозиції.

"Коломойський показав американцям, що може на Україні ламати будь-які їхні плани. Медведчук показав українському антифашистському електорату, що може ефективно боротися з елементами системи зовнішнього управління!, – цитує видання політолога.

Раніше голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Віктор Медведчук заявляв, що політична криза, викликана антиконституційними діями Президента Зеленського та його оточення, багато в чому спровокована прямим тиском сил, що здійснюють зовнішнє управління Україною, і прагнуть усіма силами знищити незалежність судової системи і зробити її кишеньковою.

Loading...