Віктор Медведчук: Команда Зеленського зробила все для його провалу в Давосі

Голова Політради "Опозиційної платформи - За життя", народний депутат Віктор Медведчук

Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Скандали, пов'язані з оточенням Зеленського, затьмарили й виступ президента

Поїздка офіційної делегації України на чолі з Володимиром Зеленським у Давос обернулася черговим провалом. Причому значна частка провини за цей провал лежить на помічниках, експертах та інших службах, які готували поїздку президента – одним словом, на всіх тих, кого прийнято називати словом "команда".

Про це заявив голова політради партії "Опозиційна платформа ‒ За життя" Віктор Медведчук, повідомляє пресслужба політсили.

За його словами, вже зараз можна підбити підсумки форуму і зробити невтішний висновок про те, що "свита програла короля" начисто. Скандали, пов'язані з оточенням Зеленського, затьмарили й виступ президента.

Новини за темою: Датське ЗМІ: Медведчук був першим українським політиком, який заявив, що заява Гончарука про відставку – це дешевий піар

"Почнемо з того, що відвідування форуму низкою депутатів Верховної Ради сплатили представники бізнесу, що є прямим порушенням норм закону "Про запобігання корупції". І більшість з цих людей, які приїхали в Давос коштом бізнесу, навіть не прийшли на виступ Зеленського. Натомість побували на Українському сніданку, присвяченому залученню інвесторів, який проходив, всупереч нормам форуму і здоровому глузду, в закритому режимі", – зазначив опозиційний політик.

Віктор Медведчук переконаний, що свою лепту в знищення репутації України і українського президента під час цього заходу вніс і поки ще прем'єр-міністр Олексій Гончарук. Насамперед ‒ українським рецептом успішності, що полягає в умінні голосно кричати "Слава Україні!", і повідомленням про здачу "Укрзалізниці" в управління Deutsche Bahn. Плутанина, яка виникла після цієї заяви, служить кращою демонстрацією, нескоординованості дій і обмеженості тих, хто цим займався.

Новини за темою: Члени Бундестагу підтримали мирні ініціативи Віктора Медведчука

"У той час як інші учасники делегації озвучували резонансні економічні меседжі, команда Зеленського підготувала йому для виступу абсолютно провальний для економічного форуму порядок денний, сформований без будь-якого розуміння положення України в світі та ключових світових тенденцій", – заявив голова політради партії "Опозиційна платформа ‒ За життя".

Віктор Медведчук вважає, що замість того, щоб обговорювати нехай абсолютно некомпетентно підготовлені, але хоча б реальні економічні проєкти (таким є передача "Укрзалізниці" в управління), пан Зеленський змушений був розповідати потенційним інвесторам добре їм відомі факти про конфлікт з Росією, презентувати невиразні роздуми про "нову нормальність" або будувати повітряні замки, кажучи про включення України в ЄС, про те, що Україна зацікавлена стати не просто членом Євросоюзу, а з тим статусом, що ми отримаємо в ЄС, тим, як до України будуть ставитися".

Новини за темою: Медведчук: Французькі парламентарі готові долучатися до встановлення миру на Донбасі

Мабуть, ніхто не пояснив нашому президентові, зазначає народний депутат, що в Євросоюзі немає статусів, всі члени об'єднання мають рівні права. Тим більше, що ніхто Україну до складу Євросоюзу запрошувати не збирається і ставляться до неї відповідно.

"Ну, не на порядку денному це питання! Тим більше смішно говорити про те, що Україна може увійти в ЄС замість Великобританії. А чого варта ідея Зеленського створити особливі умови для роботи іноземних інвесторів, які вкладуть $10 млн або $100 млн в українську економіку! Якийсь помічник, служба або експерт порадив Зеленському з трибуни Давоського форуму фактично визнати, що в Україні без спеціально призначеного посередника (тобто "даху" чи наглядача від влади) з державою працювати не вийде?!", – обурений Віктор Медведчук.

Новини за темою: Медведчук у Берліні: Фундаментом діяльності "нормандського формату" є Мінські домовленості

Голова політради партії "Опозиційна платформа ‒ За життя" переконаний, що команда Зеленського підготувала йому для виступу максимально слабкий порядок денний – не цікавий для інвесторів, не актуальний для них, а в тій частині, яка стосується інвестиційного клімату в Україні, просто образливий і принизливий для українців, що свідчить про відсутність розуміння потреб міжнародного капіталу та елементарного розуміння інвестиційної діяльності.

Нагадаємо, голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук на брифінгу після зустрічі з депутатами Бундестагу у Берліні заявив, що Зеленський в Польщі допустив серйозну стратегічну помилку.

Loading...