Віктор Медведчук: Голосування Юлії Льовочкіної в ПАРЄ повністю відображає позицію нашої партії і гідне поваги

Віктор Медведчук, голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" фото - zagittya.com.ua

"Мирна риторика цієї влади – лише черговий обман народу на виборах"

Голосування в ПАРЄ народного депутата від "Опозиційної платформи – За життя" Юлії Льовочкіної, яка відстоювала свою позицію – позицію миру (незважаючи на те, що залишилася на самоті, в оточенні ідейних і політичних противників) ‒ заслуговує поваги і всілякої підтримки.

Її позиція повністю відповідає ідеології нашої партії, яка вважає, що з Росією треба за допомогою діалогу відновлювати торгово-економічні відносини і вирішувати питання миру на Донбасі.

Про це заявив голова політради партії "Опозиційна платформа ‒ За життя" Віктор Медведчук, повідомляє пресслужба політсили.

Він повідомив, що голова української делегації в ПАРЄ Єлизавета Ясько написала на своїй сторінці у Facebook, чому не може виключити Юлію Льовочкіну зі складу делегації за її голосування про повернення Росії в ПАРЄ, і заявляє, що її, Ясько, голосування "проти", як і аналогічне голосування інших членів делегації, "політично, юридично і морально правильне".

Новини за темою: Віктор Медведчук: Команда Зеленського зробила все для його провалу в Давосі

Віктор Медведчук наполягає, що позицію "проти", спрямовану на зрив діалогу з Росією, яку раніше висловлювала влада Порошенка, а сьогодні підхопила і повністю поділяє нова влада на чолі з Зеленським, можна охарактеризувати як обмежену і свідомо безперспективну.

Опозиційний політик вважає, якщо партія "Слуга народу", її ідейні партнери з "Голосу", "Європейської солідарності", "Батьківщини" і українська влада в цілому дійсно хочуть встановлення миру, у чому на сьогодні є великі сумніви, то їм необхідно шукати можливості і шляхи для ведення діалогу про мир.

"Але стає очевидно, що вся мирна риторика цієї влади – лише черговий обман народу на виборах. Ні про який мир нинішня влада не думає, досягати його не збирається і перетворюється в "партію війни", – переконаний голова політради партії "Опозиційна платформа ‒ За життя".

Новини за темою: Датське ЗМІ: Медведчук був першим українським політиком, який заявив, що заява Гончарука про відставку – це дешевий піар

Віктор Медведчук зазначає, що голосування проти повернення Росії в ПАРЄ не тільки створює всі умови для того, щоб влада, президент не могли ні про що домовитися з Росією, але і характеризує Україну як непослідовну і конфліктну державу. А отже, українська влада послідовно йде до того, що миру в Україні не буде. І миру не хоче саме вона – нинішня влада.

"Голосування ж Юлії Володимирівни Льовочкіної, яка відстоювала свою позицію – позицію миру (незважаючи на те, що залишилася на самоті, в оточенні ідейних і політичних противників) ‒ заслуговує поваги і всілякої підтримки. Її позиція повністю відповідає ідеології нашої партії, яка вважає, що з Росією треба за допомогою діалогу відновлювати торгово-економічні відносини і вирішувати питання миру  на Донбасі. Такий європейська майданчик, як ПАРЄ, підходить для цього", – підкреслив народний депутат.

Новини за темою: Віктор Медведчук: Кожен день перебування нинішнього уряду при владі веде Україну до катастрофи

Нагадаємо, член Моніторингового комітету ПАРЄ, народний депутат від  "Опозиційної платформи – За життя" Юлія Льовочкіна вважає, Україна повинна брати участь у формуванні порядку денного Парламентської асамблеї Ради Європи.

"Міністерство закордонних справ повноцінно бере участь в  роботі Комітету  міністрів, одному з двох статутних  органів Ради Європи. У той же час, українська парламентська делегація на даний момент є "делегацією  одного питання". Такі дії  делегації України в ПАРЄ в нинішніх умовах є нелогічними", - заявила вона. 

 

 

Loading...