Віктор Чорний про відсторонення Фокіна з ТКГ: Не можна звільняти людину за правду, якщо вона комусь не подобається

Народний депутат (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Віктор Чорний Фото з відкритих джерел

Заступник глави делегації України в ТКГ Вітольд Фокін розповів про ситуацію на Донбасі так, як він її бачить і якою вона є насправді. Якщо ця правда комусь не подобається, то це не означає, що потрібно людину звільняти.

Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Віктор Чорний.

Коментуючи можливе відсторонення Вітольда Фокіна з посади першого заступника голови української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) з врегулювання ситуації на Донбасі, народний депутат зауважив, що звільнення Фокіна зіграє на користь інших сторін переговорного процесу, але аж ніяк не на користь України.  

"Мені дуже не хотілося б, щоб Фокін по власній волі покидав цей пост, оскільки він вчора дійсно відверто розповів про ту ситуацію, як він її бачить і якою вона є насправді. Якщо ця правда комусь не подобається, то це не означає, що потрібно людину, яка за правду, звільняти з цієї посади. Тому я сподіваюся, що за власним бажанням він цього не зробить", – зазначив Віктор Чорний.

Однак, якщо таке рішення буде прийнято в Офісі президента, додав політик, додаткові козирі з’являться в руках інших сторін переговорного процесу.

Новини за темою: Фокін у Раді повторив тезу про загальну амністію та звинуватив Порошенка у продовженні конфлікту на Донбасі

"Те, що вчора відбулося, викликало великий резонанс. Найбільше – у зацікавлених сторін учасників переговорного процесу. Вони мають тепер додаткові "козирі" зі своєї сторони в цьому процесі. Тепер вони будуть казати, мовляв, що у вас в Україні ви розповідаєте, що ви хочете, що ви можете і що у вас вийде, але нічого у вас не вийде, тому що ваші народні депутати сьогодні мають ось таку позицію і вона не зміниться ніяк", – прокоментував нардеп від "Опозиційної платформи – За життя".

Новини за темою: "Опозиційна платформа - За життя": Позиція Фокіна в ТКГ чітко відображає зобов'язання України в питанні виконання Мінських угод

Нагадаємо, раніше глава Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що перший заступник глави делегації України в ТКГ Вітольд Фокін має піти з Тристоронньої контактної групи. Згодом стало відомо, що президент Зеленський відсторонив Фокіна від роботи в ТКГ.

 

Loading...