live

Військовослужбовці у 2020 році отримають матдопомогу у розмірі одного окладу для вирішення соціально-побутових питань, - Міноборони

У такому випадку потенційно до 100% військових зможуть отримати допомогу

МІНОБОРОНИ

У Міністерстві оборони України ухвалили рішення про виплату військовослужбовцям матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань у розмірі одного окладу за їх військовим званням. Про це повідомляє пресслужба відомства. 

Згідно з повідомленням, аналіз реального стану виплати у 2019 році військовослужбовцям ЗСУ матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань показав, що її отримали не більше третини військових. Така ситуація стала результатом того, що не було сформовано чітких критеріїв виплат такої допомоги, а це сприяло упередженим та суб'єктивним підходам при її розподілі. 

"З метою уникнення негативних явищ у військових колективах, з урахуванням наявного фінансового ресурсу за фондом грошового забезпечення військовослужбовців у 2020 році, наказом Міністерства оборони України від 18 лютого 2020 року № 45 "Про бюджетну політику Міністерства оборони України на 2020 рік" встановлено виплату військовослужбовцям матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань у розмірі одного окладу за їх військовим званням", - зазначили у відомстві.

У Міноборони переконані, що це значно збільшить кількість військових, які зможуть отримати допомогу — потенційно до 100%, а також такий крок покращить прозорість і справедливість процесу її виплати.

Водночас, з урахуванням існуючих розмірів окладів за військовим званням триває робота з удосконалення процедури виплати матеріальної допомоги.

Нагадаємо, міністр оборони України Андрій Загороднюк заявив, що в жовтні Україну може очікувати підвищення статусу в Північноатлантичному альянсі до партнера з розширеними можливостями.

Loading...