Відтепер ми не зможемо притягнути до відповідальності тих, хто розкрадав Україну: Рабінович про "антибанківський" закон

Вадим Рабінович

"Сорос і МВФ сьогодні виграли, а ми в черговий раз злили країну"

Після прийняття антибанківського закону, ми не зможемо притягнути до відповідальності усіх тих, хто розкрадав країну.

Про це під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK, заявив народний депутат України, співголова фракції "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович.

Народний депутат зауважив, що так званий "антиколомойський" закон, який сьогодні прийняли народні депутати, дозволяє Нацбанку бути непідзвітним державі Україна, а керівництво цього органу призначатимуть з-за кордону. 

"Тобто фактично з цієї хвилини над країною стоїть якийсь новий орган. Це перше. Друге – ми не зможемо притягнути до відповідальності усіх тих, хто розкрадав країну після цього закону. Ми не зможемо притягнути до відповідальності ні тих, хто крав у банках гроші, мільйони пропали у людей, ні тих, хто банкрутував. У всіх все гаразд тепер, крім народу України", – заявив Вадим Рабінович.

Окрім цього нардеп додав, що антибанківський закон порушує найзліснішим чином Конституцію України. Також, за словами Рабіновича, антибанківський закон немає ніякого відношення до ПриватБанку та Коломойського.  

Новини за темою: Закон про банки призведе до остаточної втрати суб’єктності держави, – Скорик

"Тому я хочу привітати міжнародних аферистів. Думаю, Сорос сьогодні накриває всім стіл, МВФ сьогодні накриває всім стіл, а ми в черговий раз злили країну", – акцентував Рабінович.    

Нагадаємо, сьогодні, 13 травня Верховна Рада України у другому читанні прийняла законопроєкт №2571-д "Про внесення змін до законодавчих актів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності". Відповідне рішення прийняли на позачерговому засіданні парламенту.

За документ проголосували 270 депутатів Верховної Ради.

Як відомо, відповідний законопроєкт є однією з попередніх умов для нової програми співпраці України з МВФ.