Відсутність правил ведення бізнесу заважає Україні створити умови позитивного інвестиційного клімату, – Марчевський

Артем Марчевський Фото з відкритих джерел

Відсутність правил ведення бізнесу та гарантій захисту інвестицій заважає Україні створити умови позитивного інвестиційного клімату. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив керівник Молодіжного Крила ОПЗЖ Артем Марчевський.

На думку політика, українська влада повинна дотримуватися політики економічного прагматизму, а не діяти в інтересах західних партнерів.

"Ви порівнюєте Україну з Південною Кореєю, виправдовуючи нашу мертву економіку відсутністю великих міжнародних підприємств. А що заважає ці підприємства побудувати? Що заважає створити умови, щоб підприємства, розташовані в Китайській Республіці і Південній Кореї, будували заводи тут і платили податки цій країні? Заважає відсутність нормальних правил ведення бізнесу і гарантій захисту інвестицій. І при цій владі, на жаль, ніколи цього не буде. Вони зараз всіляко це демонструють. Нам необхідно вибирати нову нормальну владу, яка буде вести політику економічного прагматизму. Думати про українців, а не переживати про те, що подумають західні куратори", - заявив Марчевський.

Нагадаємо, нещодавно керівник Молодіжного крила ОПЗЖ Артем Марчевський заявив, що про зону вільної економічної торгівлі на Донбасі не може бути й мови.