Відставка Нефьодова: Дмитро Співак прогнозує, що "соросята" потроху покидатимуть владу

Дмитро Співак. Фото з відкритих джерел

"Вони давно є агентами впливу"

Звільнення із посад голів митної та фіскальної служб – це порятунок і курорт, адже цих людей необхідно було затримати.

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK під час включення заявив кандидат політичних наук Дмитро Співак.

Дмитро Співак прокоментував звільнення із посад голів митної та фіскальної служб. На його думку, без відома очільників відомств існування "схем" та "відмивання" коштів неможливе.

"Тому я проти подібних відставок. Це не відставка, це курорт! Це порятунок. Цих людей необхідно було затримати", – заявив Дмитро Співак.

Новини за темою: Дмитро Співак у програмі "HARD з Влащенко. Підсумки дня", - повне відео

Він спрогнозував, що "соросята", яких є багато, будуть потроху покидати владу.

"Ми доб'ємося рішення Зеленського, який почне все ж таки звільняти українську владу від агентів західного впливу. Ніхто не сумнівається в тому, що ці хлопці, вирощені цими фондами і транснаціональними корпораціями, давно написали підписку, давно є агентами впливу і працюють зараз на іншу країну", – заявив Дмитро Співак.

Нагадаємо, керівників митної та фіскальної служб Максима Нефьодова та Сергія Верланова звільнили під час засідання Кабінету міністрів 24 квітня.

Як повідомлялося раніше, Максим Нефьодов збільшив собі зарплату за березень у 6,5 рази.

До цього зазначалося, що НАБУ на вимогу Вищого антикорупційного суду відкрило справу про можливу корупцію голови Державної митної служби Максима Нефьодова.

Loading...