Відповіді Зеленського на лист Медведчука чекають всі українці, – Опанащенко

khersonci.com.ua

Основні питання листа – питання миру та низького рівня життя

Президент Володимир Зеленський має відповісти на лист глави політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктора Медведчука, тому що на цю відповідь чекають і всі українці.

Про це під час включення в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив член партії "Опозиційна платформа - За життя" Михайло Опанащенко.

"Президент має відповісти! Все-таки одна із найбільших фракцій "Опозиційна платформа - За життя" ставить питання. А користуючись статусом народного депутата, і, відповідно до закону про народних депутатів, про президента, відповідь має бути. Ба більше, що цієї відповіді чекають і всі українці. Адже основні питання – питання миру, низького рівня життя та світової ізоляції", – зауважив політик.

Новини за темою: Кузьмін: Академія економічних наук України закликала Зеленського відповісти на лист Медведчука

Окрім цього Опанащенко додав, що все суспільство чекає від президента чіткої реакції і дій щодо скандальних заяв народного депутата від провладної партії Галини Третьякової, адже за допомогою рейтингу самого Зеленського такі політики потрапили у владу.

"Він має зробити висновки, адже під його рейтингом до управління країною прийшли такі люди. І найбільше лякає те, що це монобільшість, яка може прийняти будь-який закон. Але дивлячись на такі заяви, які можуть бути наслідки цих законів? Тому президентові треба виправити цю помилку – йому необхідно розпустити Верховну Раду", – переконаний Опанащенко.

Як повідомлялося, "Опозиційна платформа - За життя" наполягає, щоб президент Володимир Зеленський публічно відреагував на лист, який йому написав Віктор Медведчук.

Нагадаємо, у листі Зеленському Медведчук закликав главу держави прийняти реальність, в якій він існує.

"Президент повинен прийняти реальність, в якій він існує, ‒ ту Україну, про яку Ви дізналися, може, навіть більше, ніж хотіли, її проблеми і труднощі, бажання й очікування. Але це неминуче доведеться зробити, якщо Ви хочете будувати Україну, а не робити вигляд, що будуєте її, покращувати життя людей, а не "проводити реформи".

Якщо Ви хочете зробити Україну успішною країною, то Вам варто почати з себе. А бути успішним для Президента не означає йти шляхом концентрації своєї влади, як це робили і Ющенко, і Янукович, і Порошенко", - підкреслив у листі Медведчук.