Відповідь на виклики перед країною: У "Слузі народу" назвали, про що хотіли б почути від президента у ВРУ

Данило Гетманцев.Фото з відкритих джерел

Президент має окреслити основні кроки для вирішення проблем, кажуть у монобільшості

У посланні президента України Володимира Зеленського до народних депутатів має бути відповідь на ті виклики, які сьогодні постали перед країною: мир, COVID-19, боротьба з бідністю, розвиток економіки та інші.

Про це під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK, заявив народний депутат України від партії "Слуга народу", голова податкового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев.

Парламентар зауважив, що завтрашнє звернення президента України Володимира Зеленського у Верховній Раді зініційоване Конституцією України, оскільки він щорічно має звертатися до парламенту зі своїм посланням.

Новини за темою: Ілля Кива: Поява Зеленського в Раді - це чергове шоу, з хитрощами і маніпуляцією

"Що я хотів би почути у цьому посланні – це, дійсно, відповідь на ті виклики, які у нас сьогодні є і стоять перед країною. Це мир, війна, це COVID-19, це розвиток промисловості, розвиток економіки, це боротьба з бідністю. Я хотів би завтра, безперечно, не бачити детальну програму дій, але бачити ті основні кроки, які підкреслює президент як шлях до вирішення всіх цих проблем", – зазначив народний депутат.

Данило Гетманцев, відповідаючи журналістам, чи запитання з так званого опитувальника президента України Володимира Зеленського, які громадянам поставлять на виборчих дільницях 25 жовтня, у день місцевих виборів, сьогодні насправді хвилюють людей, зазначив: "У тому числі".

Новини за темою: Опитування Зеленського – дешевий піар-хід для злочинного керування громадською думкою, – Рабінович

Як повідомляли, президент України Володимир Зеленський виступить на засіданні Верховної Ради у вівторок, 20 жовтня.

Додамо, 25 жовтня, у день місцевих виборів, українцям поставлять п’ять запитань у межах всенародного опитування від президента України Володимира Зеленського.Loading...