Відбувається продовження політики Порошенка, але в погіршеній формі, – Волошин про ситуацію із "112 Україна"

Олег Волошин Фото: Пресс-служба "Оппозиционной платформы - За жизнь"

Тиск на ЗМІ підриває довіру до влади, констатував парламентар

В Україні триває повне продовження політики попереднього президента Петра Порошенка, притім, навіть у погіршеній формі.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Олег Волошин.

Народний депутат прокоментував останні події навколо телеканалу "112 Україна" і заяву партії "Опозиційна платформа – За життя" щодо того, що за спробу рейдерського захоплення "112 Україна" очільник держави Володимир Зеленський та його оточення мають піти у відставку.

"Тиск на ЗМІ не призводить автоматично, звичайно, до відставки, але він підриває довіру до влади. А це саме по собі призводить до того, що влада йде", – зазначив Олег Волошин.

Народний депутат наголосив, що у демократичному суспільстві існує єдиний метод цензури.

Новини за темою: Депутат Європарламенту про атаку СБУ на канал "112 Україна": Дії влади - неприйнятні, вони повинні поважати свободу слова

"Що таке канали, особливо, в такому конкурентному полі, як в Україні? Це право вибору. Якщо тобі щось не подобається, ти береш пультик, перемикаєш з ZIKу на якийсь інший канал або навпаки – з іншого каналу на ZIK, якщо там йде щось цікаве. Ось це єдиний інструмент цензури, допустимий в демократичному суспільстві. Людині не подобається те, що показують по тому чи іншому телеканалу, вона просто перемикає кнопкою пульта на інший канал – і все. Коли людей цієї свободи позбавляють, і тим більше, хто це робить? Зеленський, який прийшов до влади багато в чому тому, що люди були незадоволені спробою Порошенка на всю країну одягнути одну вузьку націоналістичну ідеологію, всім нав'язати однакові підходи, однакове мислення і однакове сприйняття реальності і просто брехати нескінченно", – наголосив Олег Волошин.

Новини за темою: Нова влада використовує старі методи боротьби зі свободою слова, – Кацман про "112 Україна"

Парламентар продовжив, що на президентських виборах 73% українців проголосували проти політики попереднього президента Петра Порошенка.

"Що ми зараз бачимо? Повне її продовження, у погіршеній формі навіть", – констатував Олег Волошин.

Як повідомляли, напередодні, 6 серпня, Шевченківський райсуд Києва відмовив СБУ і прокуратурі в арешті майна і корпоративних прав телеканалу "112 Україна".

Канал вважає таку вимогу влади спробою рейдерського захоплення з боку СБУ за завданням президента Зеленського.

Додамо, що справа велася СБУ з літа минулого року і зараз, напередодні місцевих виборів, спецслужба спробувала її активізувати. Однак суд вважає аргументи СБУ і прокуратури недостатніми та відхилив клопотання про арешт, вказує видання.  

Як ідеться в заяві партії "Опозиційна платформа – За життя", за спробу рейдерського захоплення телеканалу "112 Україна" президент Володимир Зеленський і його оточення повинні піти у відставку, а виконавці – понести кримінальну відповідальність.