Новини » Політика Читать эту новость на русском

Відбулося засідання політичної та гуманітарної підгруп ТКГ: Головні рішення

Глава делегації України в ТКГ Леонід Кравчук Фото з відкритих джерел

Сторони обговорили "План дій" України та пропозиції ОРДЛО

У вівторок, 24 листопада, відбулося онлайн-засідання політичної та гуманітарної підгруп Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання конфлікту на Донбасі. Про це повідомила пресслужба української делегації у Telegram

У ході засідання представник Росії Олексій Дмитрієвський заявив, що його країна підтримує план дій, запропонований представниками ОРДЛО, які мешкають на території, тимчасово непідконтрольній уряду України.

"Українська делегація попросила російську сторону підтвердити цю заяву у письмовому вигляді до завтрашнього засідання ТКГ на загальному рівні. Тепер чекаємо їх відповіді", - зазначили в делегації.

Крім цього, під час засідання політична підгрупа обговорила "План дій", запропонований главою делегації України Леонідом Кравчуком.

Новини за темою: В Україні хочуть створити мобільні групи для розслідування злочинів на Донбасі

"Гуманітарна підгрупа продовжує обговорення технічних питань забезпечення роботи КПВВ "Щастя" та "Золоте" щодо обміну взаємно утримуваними особами. Російська сторона зайняла малозрозумілу позицію, на що їм, зокрема, вказують міжнародні посередники", - йдеться у повідомленні. 

За попередньою інформацією, засідання підгрупи з безпеки та економічної підгрупи триває. 

Нагадаємо, напередодні українська делегація для участі у Тристоронній контактній групі оприлюднила питання, які будуть винесені на обговорення під час засідань 24 та 25 листопада. Зокрема, у вівторок сторони планують обговорити обмін утримуваними, відкриття КПВВ, виплату пенсій та низку інших питань.

Loading...