Від закону про ринок землі програють всі, крім спекулянтів і банкірів, – Чаплига

Михайло Чаплига

ua-rating

Земля – це невідновлюваний ресурс, наголосив експерт

Від закону про ринок землі програють усі, крім зовнішніх гравців, спекулянтів і банкірів.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив політолог Михайло Чаплига.

Експерт зауважив, що від закону про ринок землі виграють лише зовнішні партнери України, які розглядають її виключно лише як територію, позбавлену людей, натомість українські фермери та селяни програють.

"Програють від цього всі, крім зовнішніх гравців, крім спекулянтів і окрім банкірів, які співпрацюють із цими зовнішніми спекулянтами", – сказав Михайло Чаплига та наголосив, що земля належить не тільки тим, хто живе сьогодні, а й прийдешнім поколінням. Тому, каже експерт, це ресурс невідновлюваний.

Новини за темою: Зупинка траншів МВФ після виконання Україною вимог – це вже початок шантажу, – Плачкова

Михайло Чаплига додав, що витік інформації щодо начебто готовності КСУ ухвалити рішення щодо неконституційності закону про ринок землі, на його думку, – це шантаж, щоб отримати другу частину траншу від Міжнародного валютного фонду, мовляв, ми скасуємо закон про ринок землі, якщо ви нам гроші не даєте.

Нагадаємо, народні депутати ухвалили закон про продаж землі – проєкт Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення № 2178-10 підтримали 259 парламентарів, голосування відбулося 31 березня о 00:42.

Але у Верховній Раді заблокували підписання законопроєкту про ринок землі, прийнятого парламентом у ніч на 31 березня, зареєструвавши постанови про скасування результатів голосування.

Згодом, на позачерговому засіданні 13 квітня народні депутати розблокували підписання законопроєкту про ринок землі. Парламент розглянув і відхилив 13 постанов про скасування закону про ринок землі.

28 квітня президент України Володимир Зеленський підписав закон про ринок землі.

Loading...