Від України ніхто нічого не може вимагати, – Зеленський про "особливий статус Донбасу"

Президент України Володимир Зеленський Фото з відкритих джерел

Володимир Зеленський заявив, що Україна - незалежна держава

Президент Володимир Зеленський наголосив, що від України ніхто не може нічого вимагати на міжнарожній арені, в тому числі прийняття закону про "особливий статус Донбасу". Про це глава держави заявив 4 липня на брифінгу в місті Южне Одеської області, повідомляє Інтерфакс-Україна

Таку відповідь український лідер дав на питання про те, чи відповідає дійсності інформація про вимогу Російської Федерації до України подати закон про "особливий статус Донбасу" до 6 липня.

"По-перше, ніхто від України нічого не може вимагати, ми – незалежна країна. Мені здається, що тут всім потрібно попрацювати над риторикою. Тим більше, що це міжнародна вже риторика", – зазначив глава держави. 

Також Володимир Зеленський додав, що зустріч радників лідерів держав "нормандського формату" 3 липня в Берліні пройшла предментно. Однак, наразі він не готовий її повноцінно коментувати.

Новини за темою: Зустріч радників нормандського формату: Єрмак прибув до Німеччини з робочим візитом

"Я знаю, що дуже непогано пройшла зустріч, предметно. Більше нічого поки що коментувати. У нас буде нарада, з паном Єрмаком ми сьогодні тільки прилетіли в Одесу і ще детально не обговорювали з ним це питання", – пояснив президент. 

Нагадаємо, 3 липня відбулася зустріч радників лідерів країн "нормандської четвірки", під час якої Україна, Франція та Німеччина заявили про готовність докласти зусилля для виконання домовленостей Паризького саміту. Однак, Росія взяла паузу в цьому питанні. 

Пізніше у Кремлі заявили, що до "нормандської" зустрічі Україна має прийняти десятки законів і узгодити іх з Донбасом.Loading...