Вголос про це ніхто не скаже, але конфлікт на Донбасі вигідний всім, – Добкін

Михайло Добкін

УНІАН

Зеленський, який перейняв естафету у Порошенка, напередодні виборів говорив, що принесе Україні мир, але зараз це лише слова

Конфлікт на Донбасі вигідний всім. Просто ніхто про це вголос не посміє сказати.

Про це в ефірі ток-шоу "15" на телеканалі  ZIK заявив колишній народний депутат, політик Михайло Добкін.

Він зауважив, що до переговорів щодо врегулювання конфлікту на Донбасі можна залучати кого завгодно, але це не дасть ніяких конкретних результатів. За словами Добкіна, Україні спершу необхідно виконати своє "домашнє завдання" щодо Мінських домовленостей.

Разом з тим політик зазначив, що попередня влада підписала Мінські домовленості, але виконувати їх вона не збиралася, натомість використала для "виграшу часу".

А нинішній президент Зеленський, продовжив Добкін, наслідує політику свого попередника. Ба більше, чинна влада не пропонує жодних альтернатив.

Новини за темою: Могильов: Зеленський обіцяв врегулювати конфлікт на Донбасі, але фактично не робить нічого

"І у мене таке враження, що цей конфлікт вигідний всім. Просто ніхто не хоче про це говорити вголос. Україна вустами збанкрутілих політиків – Ірини Геращенко, Порошенка, Парубія, вони кажуть, що конфлікт на Донбасі дозволяє нам мати серйозну міжнародну підтримку. Тобто вони за цю підтримку готові платити життями і долями мільйонів своїх співгромадян. Це говорить про те, що нікому перемога не потрібна", – акцентував Михайло Добкін.   

Він також нагадав, що Зеленський, який сьогодні перейняв естафету у Порошенка, напередодні виборів говорив зовсім інші речі.

"Він заряджав усіх енергією, що цей конфлікт при ньому буде вирішений. На жаль, поки що це тільки слова", – підсумував Михайло Добкін.

Новини за темою: Європа втратила оптимізм на те, що наша влада закінчить конфлікт: Паламар про візит Єрмака до Німеччини

Нагадаємо, в "Опозиційній платформі – За життя" заявили, що влада повинна припинити "театр" навколо мирних переговорів і забезпечити політичне врегулювання конфлікту на Донбасі.Loading...