Верховний Суд України поставив жирну крапку у справі щодо поширення цинічної брехні про Медведчука каналом Порошенка "Прямий", озвученої його дармоїдами Ар'євим, Перваком і Маруняком

Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Верховний Суд України ухвалив остаточне рішення у справі за позовом Віктора Медведчука до телеканалу "Прямий", Володимира Ар'єва, Назара Первака та Віктора Маруняка ‒ суд закрив касаційне провадження за касаційною скаргою ТОВ "Телеканал "Прямий" на рішення Печерського районного суду міста Києва від 25 травня 2018 року та ухвалу Апеляційного суду міста Києва від 21 вересня 2018 року по справі № 757/72583/17 за позовом Медведчука Віктора Володимировича про захист честі, гідності і ділової репутації та спростування недостовірної інформації. Про це повідомляє пресслужба політика.

"Верховний Суд України поставив жирну крапку в справі про розповсюдження брехні, яка в провокаційних цілях неодноразово озвучувалася так званими політиками і підконтрольними їм ЗМІ про Віктора Медведчука і його батька, зокрема про те, що Володимир Несторович Медведчук нібито був поліцаєм, а Віктор Медведчук мав відношення до спецслужб СРСР", - йдеться в повідомленні.

Як наголошується, такими ж брехливими визнані заяви про те, що Медведчук контролює і має відношення до продуктопроводу, по якому поставляється дизельне паливо, як і до постачання дизпалива і скрапленого газу з Російської Федерації.

Суд визнав неправдивими заяви про те, що "Український вибір", який очолював Медведчук, мав якесь відношення до створення паралельних органів влади або незаконної зміни влади.

"Окремі питання були предметом розгляду більш ніж в десятках судів впродовж останніх 15 років. Всі рішення цими судами приймалися на користь Віктора Медведчука. Сьогодні в черговий раз остаточну крапку в цих абсурдних звинуваченнях поставив Верховний Суд України", - підкреслюється в повідомленні.

Так, Володимир Ар'єв зобов'язаний протягом семи днів з дня отримання ухвали Верховного Суду від 1 липня 2020 року спростувати недостовірну інформацію, поширену про Медведчука Віктора Володимировича, шляхом зачитування резолютивної частини рішення суду в програмі "Закрита зона" на телеканалі "Прямий".

Телеканал "Прямий" має спростувати недостовірну інформацію протягом семи днів з моменту отримання ухвали суду в ефірі каналу, в передачі "Закрита зона", і на своєму сайті.

"Адвокати Віктора Медведчука будуть пильно стежити за виконанням рішення Печерського районного суду міста Києва від 25 травня 2018 року, яке підтвердив Верховний Суд України. Вже відновлено виконавче провадження з даного питання.

У разі відмови виконати судове рішення або в разі ухилення від його виконання адвокатами Віктора Медведчука буде подано заяву про вчинення кримінального правопорушення керівництвом ТОВ "Телеканал Прямий" та/або Володимиром Ар'євим за статтею 382 Кримінального кодексу України за невиконання судового рішення", - додається в повідомленні.