Верховний представник ЄС анонсував візит в Україну

Глава європейської дипломатії Жозеп Боррель Фото з відкритих джерел

Україна є інвестицією у спільне майбутнє ЄС, зазначив політик

Верховний представник Європейського Союзу з питань зовнішньої політики та політики безпеки Жозеп Боррель заявив, що в найближчі тижні відвідає Україну. Про це він сказав під час брифінгу, який транслювала пресслужба прем'єрміністра України Олексія Гончарука у Facebook.

За його словами, для імплементації угоди про асоціацію з ЄС Україні необхідно посилювати правосуддя, а також боротьбу з корупцією.

"Ми обговорили, як збільшувати стабільність. Як в Україні посилити правосуддя, боротися з корупцією, як боротися з корупцією "ПриватБанку". Безпечна і демократична Україна є інвестицією у спільне майбутнє ЄС", - заявив Жозеп Боррель.

Нагадаємо, у минулому році голови держав та урядів Європейського союзу на позачерговому саміті ЄС номінували кандидатуру виконувача обов'язків глави МЗС Іспанії Жозепа Борреля на посаду верховного представника ЄС з питань зовнішньої політики та політики безпеки.

Раніше прем'єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що програма уряду передбачає амбітну мету – через 5 років Україна відповідатиме критеріям членства у ЄС.

"Саме тому важливо синхронізувати політику з країнами-членами ЄС, зокрема, і у рамках Європейської "зеленої угоди", – написав Гончарук.

Loading...