Верховна Рада зібралася на чергове засідання: Що розглядатимуть нардепи

Верховна Рада ІХ скликання Слуга Народу / Facebook

Сьогодні, 16 вересня, відбудеться чергове пленарне засідання четвертої сесії Верховної Ради України дев'ятого скликання. Народні депутати вже зібралися в будівлі парламенту. Трансляцію наживо веде телеканал ZIK.

Як зазначається на сайті ВР, нардепи планують повторно розглянути Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо мораторію на стягнення майна громадян України, наданого як забезпечення кредитів в іноземній валюті" з пропозиціями президента України, №3640.

Окрім того, у першому читані виноситимуться документи, серед яких:

  • "Про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" щодо закупівлі природного газу", №3176;
  • "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо врегулювання освітньої діяльності у сфері вищої освіти для іноземних громадян та осіб без громадянства", №3717;
  • "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо заходів, спрямованих на погашення заборгованості, що утворилася на оптовому ринку електричної енергії", №2389;
  • "Про внесення змін до Закону України "Про компенсацію громадянам втрати частини доходів у зв'язку з порушенням строків їх виплати", №3817
  • "Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо удосконалення механізму справляння акцизного податку при реалізації тютюнових виробів)", №№ 3016, 3016-1, 3016-д;
  • "Про приватну детективну діяльність", №3010 і 3010-1;
  • "Про внесення змін до статті 259 Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян", №3911.

Також планується розгляд у першому читанні законопроєктів, направлених на захист інтересів дітей, а також внутрішньо переміщених осіб.

Новини за темою: Верховна Рада обмежила розмір штрафів за мікрокредитами

У другому читанні планується розглянути законопроєкти: "Про розвідку", №2412-д і "Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України", №2051-1.

На цей день також заплановано розгляд проєктів постанов, зокрема: "Про Звернення до Кабінету Міністрів України щодо вжиття заходів для забезпечення населення Донецької області безперебійним водопостачанням", "Про зміни у складі Ради Національного банку України".

Новини за темою: Місцеві вибори: Рада скасувала довідки про несудимість для кандидатів

Окрім того, у порядку денному низка ратифікаційних законів і Звіт Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для проведення розслідування відомостей щодо укладання Угоди між Міністерством фінансів України та Спеціальним комітетом кредиторів з реструктуризації зовнішнього боргу у 2015 році.

Новини за темою: Рада має намір збільшити штрафи за ухилення від мобілізації

Примітно, напередодні одним із найважливіших рішень було схвалення спільної заяви щодо президентських виборів у Білорусі.

Loading...