Рада відхилила зміни до бюджету на поточний рік щодо держгарантій

Парламентарі також не змогли відправити цей проєкт на повторне перше читання та доопрацювання

Зала засідань Верховної Ради України - депутати IX скликання

president.gov.ua

Верховна Рада відхилила законопроєкт про внесення змін до держбюджету на 2020 рік. Про це йдеться на сайті парламенту.

Зазначається, що нардепи розглядали проєкт №3960 "Про внесення зміни до статті 6 Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" щодо розширення напрямів надання держгарантій, проте голосів для його прийняття не вистачило.

Крім того, парламентарі не змогли й відправити проєкт на повторне перше читання та доопрацювання. Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков оголосив, що законопроєкт відхилено.

Як повідомляли в пояснювальній записці, законопроєкт мав розширити напрями надання державних гарантій для забезпечення виконання боргових зобов’язань. Це стосувалося б суб’єктів господарювання державного сектору економіки.

Відповідні кроки пропонувалися через стрімке наростання боргів на ринку електроенергії України у зв’язку із запровадженням в Україні заходів, спрямованих на протидію СOVID-19. За словами авторів, це призводить до дефіциту обігових коштів у суб’єктів господарювання та їхньої неспроможності здійснювати своєчасні розрахунки за надані послуги.

Новини за темою: Рада має намір збільшити штрафи за ухилення від мобілізації

Нагадаємо, сьогодні, 17 вересня, відбувається чергове пленарне засідання четвертої сесії Верховної Ради України. Депутати мають розглянути зміни до Податкового кодексу та низку інших законопроєктів.

Loading...