Верховна Рада також повинна бути на карантині, – Ілля Кива

Ілля Кива TK Media

450 людей в одному приміщенні – це осередок для розповсюдження існуючих хвороб

Вважаю, що Верховна Рада Україна також повинна бути на карантині.

Про це під час включення в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Ілля Кива.

На думку народного обранця, карантин в Україні задля непоширення коронавірусу потрібний і повинен розповсюджуватися на усіх жителів країни.

"І так, 450 людей в одному приміщенні – це осередок для розповсюдження існуючих хвороб. У прямому сенсі цього слова. Тому я вважаю, що Рада так само повинна бути на карантині", – сказав Ілля Кива.

За його словами, карантин – вимушена міра, на яку сьогодні повинна йти наша країна. Водночас Кива заявив, що введенні обмеження є дещо запізнілими.

Новини за темою: Після подолання коронавірусу буде зовсім інший світовий порядок, – кандидат політичних наук

"Чому? Тому що ще 2 місяці тому світ зустрівся з цією проблемою. До нас спокійно прилітали літаки з усіх країн, де вже були осередки зараження. Франція, Італія, Китай, люди не проходили потрібної перевірки, не було карантину. Тому у даному випадку я просто переконаний, що в країні дещо інша ситуація й інша кількість заражених", – додав нардеп Кива.

Нагадаємо, за останніми даними загальна кількість випадків коронавірусу COVID-19 у 169 країнах та територіях складає 204 044 осіб.

В  Україні зафіксовано 14 випадків захворювання на коронавірус.

З 12 березня в Україні почали діяти введені Кабінетом міністрів України обмеження через коронавірус. Вони передбачають закриття закладів, заборону масових зібрань понад 200 осіб, закриття авіасполучення з деякими країнами.