Верховна Рада призначила Ткаченка новим міністром культури

Ткаченко вже написав заяву про складання депутатських повноважень

Олександр Ткаченко Facebook/Олександр Ткаченко

Верховна Рада України обрала Олександра Ткаченка новим міністром культури та інформаційної політики. За його кандидатуру проголосували 263 народні обранці під час засідання парламенту, яке транслював телеканал ZIK.

Як зазначається, раніше Ткаченко обіймав посаду голови комітету ВР з питань гуманітарної та інформаційної політики. Наразі новий міністр вже написав заяву про складання депутатських повноважень в зв'язку з призначенням на посаду члена Кабінета міністрів України.

На своє призначення Ткаченко відреагував постом у Facebook, де подякував за підтримку та розповів про першочергові завдання. 

"Дякую за довіру колегам народним депутатам та Президенту. Дякую українцям! Попереду — чимало викликів, які, об'єднавшись, ми подолаємо! Нагальні завдання, які перед нами стоять:
Крок 1: відновити фінансування;
Крок 2: завершити реструктуризацію, поновити адміністративну спроможність Мінкульту, провести аудит", - написав Ткаченко.

Слід зауважити, що Олександр Ткаченко не надто досвідчений політик. Лише у 2000-2001 роках він був радником тодішнього прем'єра Віктора Ющенка і протягом 18-ти років до політики не мав відношення. Аж ось у новообраному у 2019 році парламенті Ткаченко стає керівником Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики.

До початку політичної кар'єри Ткаченко керував холдингом Ігоря Коломойського 1+1 media, до якого входять телеканали 1+1, 2+2, ТЕТ, "ПлюсПлюс", "Бігуді", "Уніан-ТВ", 1+1 International, сейлз-хаус "Плюси" и "1+1 продакшн".

Ще до цього він очолював студію "Нова мова", де керував створенням програм для УТ-1 та "Інтера", працював у медіахолдингу Віктора Пінчука StarLightMedia та у Москві – заступником гендиректора каналу РЕН-ТВ.

Нагадаємо, на цьому кадрові зміни в уряді не завершилися: також Верховна Рада України призначила Ольгу Стефанишину на посаду віцепрем'єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України.

Loading...