Верховна Рада підтримала призначення Венедіктової генпрокурором

фото - з відкритих джерел

За проголосували 269 парламентарів

Верховна Рада України підтримала кандидатуру Ірини Венедіктової на посаду генерального прокурора України.

Трансляцію веде телеканал ZIK.

Як повідомляли, президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради проєкт постанови про призначення на посаду генерального прокурора Ірини Венедіктової.

Під час позачергового засідання Верховної Ради 17 березня Володимир Зеленський зазначив, що з огляду на ситуацію в державі та забезпечення безперебійної роботи усіх органів державної влади, особливо правоохоронних, він ініціював розгляд на позачерговому засіданні ВР питання щодо надання згоди на призначення генпрокурора України. Він представив кандидата – Ірину Венедіктову.

Новини за темою: Потенційний генпрокурор розповіла про покарання Порошенка і Стерненка

"Переконаний, що фахові і моральні якості запропонованого мною кандидата дадуть змогу забезпечити стабільну і злагоджену роботу органів прокуратури, викорінення корупції у цій системі та ефективне розслідування гучних кримінальних справ", – заявив президент.

Додамо, Комітет Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності підтримав кандидатуру Ірини Венедіктової на посаду генерального прокурора України.

За її кандидатуру на посаду генерального прокурора України проголосували 269 парламентарів.

Як повідомляли, 5 березня Верховна Рада України звільнила Руслана Рябошапку з посади генерального прокурора України. За його звільнення проголосували 263 народні депутати.

Він пішов із зали ВР одразу після голосування і заявив, що йде з посади для того, щоб потім повернутися.

Обов’язки генпрокурора тимчасово виконував Віктор Чумак.

Loading...